nuManaGa.com

Zamanlanmış Bakım Hatası

Zamanlanmış Bakım Hatası  Uzun zamandır wordpress ile alakalı içerik oluşturmuyordum. Nedeni şu: Bu hususta derin ve çok sayıda bilgiyi barındıran forum, blog tarzı siteler var. Ayrıca teknik meseleler ile artık alakadar olmamaktayım. Baksanıza tema bile değiştirmiyorum senelerdir. Peki nereden esti? İnsanın başına bir şeyler gelince der ya “Başkaları çekmesin…” işte o nedenle wordpress konulu bir yazı yazma ihtiyacı duydum.

  Uzatmayalım; konuya gelelim. “Zamanlanmış bakım dolayısıyla site uygun değil. Bir kaç dakika içinde tekrar kontrol edin.” şeklinde bir hata mı alıyorsunuz? Demek ki güncelleme yaparken bazı problemler sıkıntı yarattı. Beklediniz, beklediniz ama siteniz bir türlü açılmadı. Tam sinirlenmeye başlıyordunuz ki… Durun durun! Sinire gerek yok.

  Hemen dosyalarınızı yüklediğiniz aracınızı açarak “public_html” klasörüne girin. Bu klasörün içindeki “.maintenance” dosyasını silin. Sayfanız anında kullanıma açılacaktır.

  Bu kadar! Haydi yazmaya devam!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Olimpiyat Tarihinden...
Olimpiyat Tarihinden Unutulmaz Kahramanlar

  Kitabın tam adı Olimpiyat Tarihinden Unutulmaz Kahramanlar İnanılmaz Oyunlar'dır. Dünyanın dört bir yanında ilgiyle izlenen olimpiyatlarda yaşanan enteresan olayları,...

Kapat