nuManaGa.com

Zamanlama Manidar Değil

  Terörün kanlı elleri ülkemin yakasına yapışmışken uyuyanlara ne demeli? Milli duyguların köreltilmesi adına hızla çalışanların kol gezdiği şu dönemde, kimlerin aynı tastan çorba içtiği açıkça ortada ve ne yazık ki halkımızın gözü, kulağı başka yerlerde. Şehit kardeşlerimin toprağa verilmesinin ardından bıçak kemiğe dayanacak, sabırlar taşacak, terör lanetlenecek, zamanlama manidar denilecek… Yok ya!

  En sinir olduğum cümle: “Zamanlama manidar…” Başbakan Amerikan başkanı ile görüşmek üzereyken saldırı olması manidarmış. Neden? Obama ile görüşünce terör bitiyor mu? Amerika seyahatlerimiz bitmek bilmedi. Terör aynı yerinde duruyor. Düzeltiyorum; günden güne katlanarak artıyor. Ne zaman bitecek bu boş sözler?

  Terörü bitirmek için emin adımlar atılıyormuş. Tam bu adımlar atılırken teröristlerin karakollara saldırması manidarmış. Ne alakası var efendim? Terörü bitirmek için ne adım atıldı ki? Verilen avantalar bunların gözünü doyurmaz. Terör tavizle son bulmaz!

  Anayasa çalışmalarının arifesinde hain pusular kurulması çok manidarmış. Komik miyiz neyiz? Yasa hesabı olanlar eyleme girişmez! Sessizce bekler. Zaten terör örgütünün siyasi kanadı yok mu? Bile bile lades yani. Siyasi kanadın Meclis’e girmesine ses etmeyenler ve Meclis’te eli kanlı hainleri savunanlar varken zamanlamanın manidar olması gibi bir şey söz konusu olamaz.

  Zamanlama manidar falan değil arkadaş! Açın sözlüğü yeni kelimeler öğrenin. Gerçek açık: Asıl manidar olan, Türk gençleri şehit düşerken kimsenin kolunu dahi kıpırdatmamasıdır!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Arakan'da Katliam Var
Diyecek Söz Bulamıyorum

  Bugün 19 Haziran 2012. Yüreğim yirmi altı parça. Dağlıca'da sekiz kardeşim şehit düştü; on sekiz kardeşim de yaralandı. Dağlıca kaçıncı kez...

Kapat