nuManaGa.com

Yumurta Üreticilerine Sesleniyorum

  Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi, tatlılarda, böreklerde kullandığımız yumurtayı nasıl bilirsiniz? Sizi bilmem ama ben son zamanlarda pek iyi bilmiyorum yumurtaları. Neden mi? Çok pis geliyor arkadaş! Yumurtanın kabuğunu yemiyoruz tamam ama neden bu kadar pis şekilde paketleniyor yumurtalar? Sofralarımıza, dolaplarımıza bu pis halleri ile koyamayacağımız için haliyle yıkıyoruz ama nafile. Yumurtaların üzerinde kuruyan pislikler çoğu zaman çıkmıyor. Kese atamayız ya yumurtaya! Bunlara gerek kalmadan bu sorunu halledebilecek bir çare yok mu?

  Yumurta üreticilerine sesleniyorum. Tavukların çıkardığı şekilde paket yapmayıp adam gibi temizleseniz ne olur? Bence çok güzel olur. Kusura bakmayın ama kimi zaman mide bulandırıyor paketlerinden çıkardığımız yumurtalar. Tavuk ve yumurta üretmekten zor değildir sanırım temizlemek.

  “Bu yazı nereden çıktı?” diye soranlar olacaktır. Efendim malumunuz burası bir blog. Bu tarz sayfalarda insalar daha çok günlük hayatta yaşadıklarını yazarlar. Ben çok yer vermiyorum o ayrı konu. Arada esiyor işte. Biraz önce alışverişten geldim ve gerçekten midem bulandı yumurta paketini açınca. Bu duruma sitemde yer vermek ve isyanımı geniş kitlelere duyurmak istedim.

  Ey yumurta üreticileri! Adam olun ve halkımıza temiz ürünler sunun!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Bahçeli'yi Kutluyorum.
Bahçeli’yi Kutluyorum

  Siyaset üzerine bir şeyler söylemek niyetinde değilim. Bahçeli'yi Türkçe konuştuğu ve bunu her fırsatta belirttiği için tebrik etmek istedim...

Kapat