nuManaGa.com

Youtube Videolarını Mp3 Formatında İndirin

 Youtube dünyada ve de ülkemizde en çok kullanılan video paylaşım sitesi. Ülkemizde yasaklanması, açılması olay olan, ana haber bültenlerinin çoğu zaman haberlerini derlediği, başbakanın sayfa yasaklıyken “Ben giriyorum siz de girin.” diyerek ününe ün kattığı güzide web sayfası Youtube, benim gibi çoğu insanın müzik dinlediği bir sayfa. Özellikle pek duyulmamış ama duyulsa patlama yapacak amatör seslerin şarkılarını dinlemeyi çok sevenlerdenim.

 Sürekli siteye girmektense bilgisayarımda, telefonumda vs. dinlemek istiyorum diyenler varsa bu program tam olarak böyle düşünenlere göre.

 Videoyu indirip formatını değiştirmek vs. hiçbir şey ile uğraşmanıza gerek yok. Programın adı “Free Youtube Mp3 Converter”… Nasıl kullanıldığını kısaca açıklayayım:

 Programı ücretsiz bir şekilde program indirilen sitelerden indirebilirsiniz. İndirdikten sonra “rar.” dosyasından çıkardığımız programımızı kuruyoruz. Programı açıyoruz ve “input urls” yazan kısmın altındaki beyaz diktörtgen bölüme Youtube’den indirmek istediğimiz videonun “url” adresini kopyalıyoruz.(Örn: http://www.youtube.com/watch?v=qe4uGIWBWWc ) Ardından alt bölümdeki “convert” butonuna tıklayarak indirme işlemimizi gerçekleştiriyoruz. Beğendiğimiz video mp3 formatından bilgisayarımıza iniyor ve zevkle dinliyoruz. Hepsi bu kadar.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  1. metin diyor ki:

    sağol agam sağol varol :)

  2. fatih diyor ki:

    süper bi program kardeşimm…ellerine sağlık 😉

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
universite1
Üniversiteli Olmak…

 Üniversiteli olmak yepyeni umutlarla başka bir şehrin yollarına düşmektir. Seçtiğiniz alanda yeni bilgiler öğrenip kendini geliştirmektir. Sizinle aynı amaçlar doğrultusunda...

Kapat