nuManaGa.com

Yenilenen Yüzümüz ile Karşınızdayız

  Sitemiz kurulalı neredeyse bir buçuk yıl oldu. Bu süre içinde farklı konularda yazılar yazarak takip edenlerin isteklerine cevap vermeye çalıştım. Kişisel düşüncelerimi yansıttığım yazılar ile birlikte birçok materyale ve araştırmaya da yer verdim. Bugünden itibaren sitemizdeki içeriğe ziyaretçiler daha kolay ulaşabilsin diye sade ve kullanışlı bir tema ile yola devam etme kararı aldım. Ayrıca paylaşımlarımda da değişiklikler olacak. Sosyal ve güncel konulara daha çok yer vermek istiyorum. Çünkü halkımız sessiz kalmaya ve olanları değerlendirmeden unutmaya başladı. Bu beni çok rahatsız ediyor. 

  Radikal değişiklikler olmayacak… numanaga.com’un duruşu ve paylaştıkları zaten ortada fakat özellikle unutturulmaya çalışan konuları yazıya dökerek  insanları uyandırmayı daha çok önemseyeceğimi söylemek istiyorum. Aslında çekincelerim de yok dersem yalan olur. Yakın zamanda siyasi yorumlar yaptığı için hakkında dava açılan blogcuları belki duymuşsunuzdur. Sansürün sokak aralarındaki dedikodulara bile el attığı şu dönemde unutturulmaya çalışılan ve halkın bilinçlenmesi için yararlı konulara değinmek ne kadar iyi bir fikir değil mi?

  Gelelim yeni temamıza… Yeşil tonların ağırlıkta olduğunu yeni temamıza farklı özellikler ekleyerek, sitemizde bulunan makalelere, materyallere, dosyalara ziyaretçilerin daha kolay ulaşmasını hedefledik. numanaga.com‘u ziyaret edenler aradıklarına artık daha kolay ulaşabilecekler.

  Yeni temaya geçişimizle birlikte eski temalarımızı soranlar, isteyenler olacaktır. Daha önce kullandığımız temalar hakkında bilgi almak isteyenler şu yazılara göz atabilirler:

  • Evoulition adlı temanın bilgileri  için tıklayın.
  • WordPress Astra teması hakkında bilgi için tıklayın.

  Yeni tasarımla ve yeni yazılarla takipçilerimizin beklentilerini umarım karşılayabiliriz. Desteğini esirgemeyen ve sitemizi takip eden herkese çok teşekkür ederim.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Bloğunuzun Yorum Alanı İçin İşlevsel Eklentiler
Bloğunuzun Yorum Alanı İçin İşlevsel Eklentiler

  WordPress demek eklenti demek... Öyle güzel ve çeşitli eklentiler var ki... Bu eklentiler gerçekten site sahiplerinin işini çok kolaylaştırıyor. Kodlarla...

Kapat