nuManaGa.com

Yeniden Gereksiz Sansür

  Daha önce gereksiz sansür ile alakalı bir video paylaşmıştım. Hatırlayanlar vardır. Yeniden gülme krizine girmeye hazır mısınız? Şarkılardan bölümler, dizilerden, filmlerden, sahneler akıllıca kesilmiş ve bip sesi ile sansürlenmiş. Aslında normal olan konuşmalar bip sesi eklenince çok başka bir hal almış. Hatta çok ağır küfürler ediliyor gibi bir durum söz konusu. İsteyen istediği yere çekiyor yani.

  Saçma sapan şeylere sansür koyan zihniyete izlettirilecek bir video bu. Sansürde sınır tanımadığımız ortada. Haber bültenlerine bile ayar verildi yakın zamanda. Sansür hiçbir zaman çözüm olmayacaktır diyerek öncelikle sosyal mesaj vermek istiyorum.

  Aşağıda izleyeceğiniz video sansüre farklı açıdan bakıyor ve ortaya çok eğlenceli şeyler çıkıyor. Videoda küfür yok, sadece “bip” sesi var. Her gün izlediğiniz programlardan kesilen sahnelere “bip” eklenmiş o kadar. “Bip” sesini duyunca akla gelen kelimeler izleyenlerin fesatlığı. Yine de 16 yaşından küçükler izlemezse iyi olur diye düşünüyorum. Neyse… Haydi videoyu izleyelim ve eğlenelim.

Gereksiz sansür:

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Korna
Korna

  Motorlu taşıtlarda bulunan ve ikaz amacıyla kullanılan bir araçtır korna. Tanımından da anlayacağımız üzere bir araçtır ve işe yaradığı...

Kapat