nuManaGa.com

Yeni Yıl Sayacı

  Yeni yıl yeni yıl herkese kutlu olsun… Böyle bir şarkı vardı değil mi? Nereden aklıma geldiyse… Bunu geçelim ve konuya gelelim. Yılbaşına hazırlanan siteler olduğunu biliyorum. Havai fişek patlatanlar, tema değiştirenler… Bu hazırlıklar çerçevesinde site sahiplerine yardımcı olabilecek bir eklentiyi tanıtmak istiyorum. ‘New Year Countdown’ adlı eklenti sitenin yan kısmında yılbaşına kalan zamanı göstermeyi sağlıyor.

  WordPress kullananlar çok şanslı. Bir dünya eklenti var. Seç seç kullan. Yeni yıl sayacını kurmak için sayfa sonundaki bağlantıya tıklayarak eklentiyi indirin. İndirdiğiniz klasörü sitenizin ‘plugins’ adlı klasörüne gönderin. Daha sonra kontrol paneline girerek eklentiyi aktif hale getirin. Son olarak bileşenler kısmından ‘New Year Countdown’ başlığını sidebar yani sitenizin yan kısmına ekleyin. Hepsi bu kadar! Sayacınız hayırlı olsun!

Ekran görüntüsü:

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,
  1. nuManaGa diyor ki:

    Ekran görüntüsü koydum.

  2. Berserk diyor ki:

    illuminati sayacı arıyordum bu site çıktı 😛
    Demosu yok mu abi bunun? :)

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Şike İçin Birlik
Şike İçin Birlik

  Şike ile alakalı yasanın değişmesi için tüm siyasi partiler birleşti. Düne kadar hiçbir yasada mutabakat sağlayamayan partilerimiz konu şike...

Kapat