nuManaGa.com

Yazık Sana Yavrucuğum

  Birini sevdin, abla gördüğün birine açtın kalbini, sevincini anlattın… O ne yaptı? Senin gözüne baka baka çaldı sevdiğini. Sen belki de ondan yardım bekliyordun… Gönlünü açtığın dost, abla, kardeş bildiğin insan harcayıverdi seni. Yüzü gibi gönlü de kara olan bir insana açtın gönlünü sen. Kaybetmendeki asıl neden işte bu! Araya birini katmana gerek yoktu; hislerini yüreğinde saklasan bugün her şey farklı olacaktı.

  Hikayen acıklıydı. Üzülüyordum haline. Sevdiğin adam kaypak, dost bilip gönlünü açtığın ise asalak! Çok zaman geçmeden çok şey değişmiş bugün fark ettim ve haline üzülmekten vazgeçtim. Meğer sen de kaypakmışsın! Seni rezil edenlerle nasıl da mutlu, mesut hallerdesin. Kara insanlarla aynı karede gülerken içinden ne geçtiğini inan hiç merak etmiyorum. Çünkü tükürdüklerini yalayanların hisleri olmadığına inanırım ben. Yazık sana yavrucuğum. Eskiden haline üzülüyordum şimdi ise sana acıyorum!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Doğru Adam
Doğru Adam

  Milletvekillerimizin kendilerine yaptıkları zamların haberlerini okumaktan yorulduk. İlaç konusunu görüşme bahanesi ile yine zam yapıldı zaten yüksek olan vekil...

Kapat