nuManaGa.com

Yazar Bilgileri Eklentisi

  Özellikle çok yazarlı blogların işine yarayacak bir eklentiden bahsetmek istiyorum. Eklentinin adı: Cool Author Box. Bu eklenti vasıtası ile yazıyı yazan kişinin bilgilerini yazının altında okuyuculara göstermeniz mümkün. Bu sayede hem şık bir görüntü elde ediyorsunuz hem de yazarlarınızın tanınmasını sağlıyorsunuz. Bilgilerin yanında yazarın fotoğrafını da gösterebiliyorsunuz. Eğer internet siteniz çok yazarlı ise ve yazarlarınızı okuyuculara tanıtmak istiyorsanız Cool Author Box adlı eklenti sizi gerçekten memnun edecek. 

  Eklentiyi benzer eklentilerden ayıran bir özelliği var. Yazar bilgilerini sadece yazılarda veya sadece sayfalarda göstermeniz mümkün. Benzer eklentilerde bu özelliğe sahip olanı yok.

  Kurulum oldukça basit. Sayfanın sol alt kısmındaki bağlantıya tıklayarak ulaşacağınız sayfadan eklentiyi indiriyorsunuz. Daha sonra indirdiğiniz .zip dosyasından çıkardığınız klasörleri “wp-content/plugins” kısmına atıyorsunuz. Son olarak yönetim panelinden eklentiyi aktif hale getiriyorsunuz. Gerekli ayarları ve düzenlemeleri  “Ayarlar/Cool Author Box” bölümünden yapabilirsiniz.

  Eklentide yazar bilgilerinin görünmesi için yazarların biyografik bilgilerinin girilmiş olması gerekir. Yazar bilgilerini  “Kullanıcılar/Yazarlar ve Kullanıcılar” bölümünden girebilirsiniz.

  Hepsi bu kadar. Güle güle kullanın.

Eklentiyi indirmek için tıklayın.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Cirit Sporu
Cirit Sporu

  Türkler spor konusunda oldukça başarılıdır. Tarih sahnesine çıktıkları zamandan itibaren spor oyunları düzenlemişlerdir. Ölüm törenlerinde yiğitler için güreşler tutmuşlar,...

Kapat