nuManaGa.com

Yaş 13 Yolun Yarısı Eder

  Yaş 13 yolun yarısı eder, Dante gibi ortasındayız ömrün… Bir çocuğun yaşı 13 ise artık reşit demektir! 13 yaşından küçüklere sigara satılmaz! 13 yaşından küçükler oy kullanamazlar. 13 yaşını doldurmayanlar ehliyet sahibi olamazlar. 13’ten küçük olanlar porno sitelere giremez. Yaşı 13 olanların askere gitme yükümlülüğü vardır. 13 yaşından küçüklerin evlenmesi izne bağlıdır. 13 yaşından küçükler alkol alamaz…

  “Ne diyor lan bu?” diyorsunuz içinizden biliyorum. Anlatacağım dostlar, sakin olun. Efendim 13 yaşında bir kız, alındı, satıldı, 26 hayvanın tecavüzüne uğradı… Biz bu iğrençliğin faturası ağır olmalı derken; mahkemelerimiz 13 yaşındaki yavrucağın rızasıyla 26 kişiyle beraber olduğuna kanaat getirdi.

  Kızın yaşı 13. Sekse aklı ermeyecek bir yaşta. Her şeyi geçelim 26 farklı kişiden bahsediyoruz. 26 farklı kişiyi 13 yaşında bir kızın ayarttığına nasıl inanılabilir? Ve asıl anlamadığım; sebebi ne olursa olsun 13 yaşında bir kızla ilişkiye giren hasta ruhlu insanlar nasıl hoş görülebilir? Kız rızasıyla birlikte oldu demek nasıl bir gaflet? 26 tane hayvanın 13 yaşında bir kıza el uzatmasının cezası yok mudur?

  Adalet sistemimize anlam veremiyorum. Tecavüze uğrayan kızın psikolojisi bozulmamışsa tecavüzcüler yırtabiliyor. Asıl tecavüz edenin psikolojisine bakmak gerektiğini kimse anlamıyor! İşte yine her şey tecavüzcülerden yana! 13 yaşında kızla ilişkiye girenler suçlu değil; suç 26 kişiyi ayartan kızımızda! Yahu 13 diyorum 13!

  13 yaşında bir kızın 26 erkeği ayartabileceğinden eminsek; ota boka 18 yaş sınırı koymaya gerek yok! 11 yaşında evlenelim, 12’de askere gidelim, 13 olunca çoluk çocuk… 20 dedin mi yaşlanmışız mirim! Yaş 13 yolun yarısı eder o zaman… Çok uzatma 20’de göm gitsin!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
İptal Zinciri
İptal Zinciri

  Bildiğiniz gibi Cumhuriyet Bayramı iptal edildi. Ne yazık ki birliğimizin ve beraberliğimizin sembollerinden olan Cumhuriyet Bayramı'nı kutlayamadık. Belki bu...

Kapat