nuManaGa.com

Yapma Bunu İzel

Doksanlar güzeldir. İzel, Çelik, Ercan çok güzeldir. Koptular, ayrıldılar, dağıldılar… Sonra solo albümleri ile karşımıza çıktılar. Yine çok sevdik onları. İzel şarkılarına olan ilgim doksanlı yıllardan gelir diyebilirim. Ah Yandım, Kızımız Olacaktı ve diğerleri. Yıllardır dinlemekten sıkılmadığım şarkıların sahibi İzel’in yeni şarkısını dinleyince gerçekten üzüldüm. Şarkı çok kötü; güzel sesli İzel’e hiç ama hiç yakışmamış.

Drakula adlı şarkıya kadar, tüm izel şarkılarının bir çizgisi vardı. Bu çizgide giden İzel çok başarılıydı. Elbette bu benim şahsi görüşüm. Drakula’yı beğenenler olabilir. Saygı duyarım.

Yeni şarkıda söz ve mana adına hiçbir şey bulamadım ve eski İzel şarkılarıyla kendimi avutmaya karar verdim. “O kadar mı fark var yahu?” diyenleri aşağıdaki video oynatıcılarla baş başa bırakıyorum ve İzel’in iyi şarkılarla yine gönüllerimizi fethetmesini temenni ediyorum.

Drakula adlı şarkı:

Kızımız Olacaktı:

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Sözcükler - Melih Cevdet Anday ( Bütün Şiirleri )
Sözcükler

  Şairlerin "bütün şiirleri" serisi çıkaran yayınevlerini gönülden kutluyorum. Bu gerçekten büyük bir hizmet. İşte "bütün şiirleri" adlı kategoride yayınlanan nefis...

Kapat