nuManaGa.com

Yap Artık Başkan!

  Para edecek oyuncuları birer birer elden kaçırdık. Milletin, Türkiye’nin en iyi orta saha oyuncuları olarak gösterdiği isimlerin sözleşmelerini uzatma lütfunda bulunmadık. Kim haklı kim haksız bilemem ama profesyonel davranmadığımız ortada. Selçuk bize “Avrupa olmazsa Trabzon’dan başka takımda top oynamam.” dedi diye hemen inanmak mı lazım? Hazırla mukaveleyi, koy gerekli maddeyi, bastır imzayı… Gerisini teklifler geldiğinde düşünürdük. Yurt dışından teklif gelirse kolaylık sağlardık. Yanlışsam düzeltin beni. Neyse ne! Şenol Hoca bilir işini. Ben başka bir şey isteyeceğim.

  Gelelim istediğim şeye. Trabzonspor’un sesini daha geniş kitlelere duyurması adına “TS TV” kurulsun ve dünyanın her yerinden izlensin. Çok külfetli olduğunu falan söylemeyin. Yapan nasıl yapıyor? Bakınız Bursaspor örneği çok açık bir şekilde gözlerimizin önünde. DigiTürk bilmem kaçıncı kanaldan takipçileri ile buluşuyor Bursaspor’un resmi televizyon kanalı. Demek ki çok külfetli değil. Yapılamayacak bir şey de değil.

  Trabzonspor resmi bir televizyon kanalı kurararsa ne olur? Gelir elde eder, sesini daha geniş kitlelere duyurur, marka olma gereklerinden birini yerine getirmiş olur, kaliteli programlarla geçmişini, geleceğini insanlara anlatma fırsatı bulur, Trabzon gibi mükemmel bir şehri milyonlara tanıtma şansına erişir… Daha sayayım mı? Sonuna üç nokta koyduğum cümleye nicesin ekleyebilirim.

  Trabzonspor’a kaliteli bir yayın organı şart! Yap şunu başkan! Kur Trabzonspor TV’yi!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Şafak Öğretmeni Kaybettik
Şafak Öğretmeni Kaybettik

  Ataması yapılmayan öğretmenlerin hakkını her ortamda savunan, kurucularından olduğu AYÖP ile ataması yapılmayan öğretmenlerin sahipsiz kalmaması için didinen ve...

Kapat