nuManaGa.com

Yad

  Gençliğimi emanet ettiğim şehir; merhaba sana! Güzel yıllar geçirdim koynunda. Hayatta hüzün de var mutluluk da. Ben seninle beraberken mutluluk daha çok uğradı yanıma. Nedenini yıllar geçtikçe daha iyi anlıyorum. Sağlam ve kaliteli insanların çevremde olmasıymış mutluluğun sebebi. Dostlarımın candan sevgisiymiş… Yine çok mutluyum; çünkü kaliteli insanlar, yani dostlarım yanımda.

  Eski günleri yad etmek için vardık Denizli’ye. Ne de güzel oldu! Dostlarla Denizli’de olunca mutluluk kuşattı bütün hislerimi. Özlemişiz sohbeti, gezmeyi, keyifli yemeklerimizi, Çınar’ı, Bayramyeri’ni, Çamlık’ı, İncilipınar’ı…

  2 güncük… Sadece 2 güncük kalabildik. Yetmedi; söyleyecek çok söz, gezilecek çok mekan vardı. “Seneye yine…” diye sözleştik. Gelemeyen dostlarımız da seneye bizimle olacak. İnşallah!

  Dostluklar sağlamsa, sevgiler gerçekse, mesafelerin önemi kalmıyor. İşte göstergesi! Eskişehir’den, Karaman’dan, Antalya’dan, Osmaniye’den kalkıp geliyoruz ve birbirimize kavuştuğumuzda sevinçle doluyoruz. Ötesi gereksiz, geri kalan her şey teferruat.

  İyi ki varsınız sevinçlerin sebepleri: Seneye görüşmek üzere!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Semaver
Semaver

  Sait Faik Abasıyanık, detayları gözden kaçırmayan müthiş bir öykücüdür. "Olay öyküsü denilince Ömer Seyfettin, durum öyküsü denilince Sait Faik...

Kapat