nuManaGa.com

WPost-Its Eklentisi

  Güzel bir eklenti ile karşınızdayım. Eklentimizin adı Wp Post-its. Bu güzel ve yararlı eklenti sidebar yani bloğunuzun yan menü diye tabir edilen alanına küçük notlar eklemenizi sağlıyor. Bu sayede önemli duyurularınızı, tebriklerinizi veya söylemek istediğiniz kısa bir şeyi şık bir görünümle takipçilerinizle paylaşabiliyorsunuz. Kodlarla uğraşmadan bileşen destekli bu küçük eklenti ile kolaylıkla ufak notlar hazırlamak mümkün.

  Eklentinin kurulumu ve kullanımı oldukça kolay. Ftp programınız vasıtası ile bu yazının sonundaki bağlantıdan indirdiğiniz dosyayı wp-content/plugins klasörü içerisine gönderin. Ardından yönetim panelinizin eklentiler kısmından wpost-its eklentisini etkinleştirin. Daha sonra ayarlar sekmesindeki wpost-its bağlantısına tıklayarak keyfinize göre ayarları yapın. Son olarak bileşenler kısmından sidebar bölümünüze yazdığınız notları yerleştirin.

  Eklentide iki farklı arka plan seçeneği mevcut. Bileşenler bölümünden sidebar kısmına notlarınızı eklerken arka plan ayarlarını yapabilirsiniz. Güle güle kullanın.

Küçük notlar bu şekilde görünüyor:

→Eklentiyi indirmek için tıklayın.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Okuyorum Oynuyorum Eğitimi / Afyon
Okuyorum Oynuyorum Eğitimi / Afyon

  Uzun süredir eğitimler ile ilgili yazı yazamadım. Artık vakti geldi. Afyon ile başlayalım. Okuyorum Oynuyorum adlı projenin eğitimi için...

Kapat