nuManaGa.com

WordPress Sohbet Eklentisi

  Yepyeni ve kullanışlı bir eklenti ile karşınızdayım. WordPress altyapısıyla hazırlanan bloglar için yararlı olabilecek bir sohbet eklentisi tanıtmak istiyorum. Orijinal adı “Quick chat” olan eklenti vasıtası ile blog sayfamızın yan alanına (sidebar) kolaylıkla sohbet bölümü ekleyebiliyoruz. Bileşen desteği bulunan bu faydalı eklentiyi sadece yan alanda değil; herhangi bir sayfada da kullanmak mümkün.

  Eklentinin kurulumu gayet basit. Sayfa sonundaki bağlantıdan indirilen dosyayı .zip klasöründen çıkarıp sitemizin “plugins” alanına göndermemiz yeterli. Ardından kontrol panelinden aktif ederek sohbet eklentisinden yararlanmaya başlayabiliriz.

  Eklentinin ses, oda kurma, gravatar, kelime filtreleme gibi özellikleri mevcut. Sayfalarında sohbet alanları olmasını isteyenler bu özelliklere sahip bir eklentiyi kaçırmamalılar. Eklentiyi sayfa içlerine yerleştirmek için gereken kod ve indirme bağlantısı aşağıdadır. İyi çalışmalar.

Kod:

[quick-chat height=”buraya uzunluk yazılacak”]

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , ,
  1. ünsaş diyor ki:

    teşekürler

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Milletvekilliği Ek İş Mi?
Milletvekilliği Ek İş Mi?

  Milletvekilliği önemlidir. Halkın nabzını tutmak, halk için çalışmak gurur vericidir. Peki günümüzde nasıl? Vekillerimiz TBMM'ye pek uğramıyor. Yasalar 3-5...

Kapat