nuManaGa.com

WordPress Gezi Temaları

  WordPress ile yapılan gezi, tatil siteleri son dönemde oldukça fazla ilgili görüyor. WordPress’in kolay ve şık olması bunda en büyük etken. Kaliteli tur şirketleri bile kendilerini WordPress kullanarak tanıtmaya başladılar. Sadece tur şirketleri de değil; oteller, pansiyonlar, acentalar… Bu istek sonunda tatil, gezi temalarının doğmasına ve günden güne daha iyi işler çıkmasına neden oldu. Çok da iyi oldu. Tema tasarlayanlar birbirinden şık ve kullanışlı gezi, tatil temalarına imza attılar ve birçok kişinin isteklerine tercüman oldular. Gelin şık gezi temalarından bazılarına göz atalım.

 

    İlk temamız Azpişmiş. Hakkı Ceylan’ın hazırladığı ve kendi sitesinde de kullandığı bu güzel temayı gerek yerli gerekse yabancı blogcular beğenerek kullanıyor. Tema gerçekten çok şık ve kullanışlı. Türkçe olması da ayrıca önemli. Azpişmiş, bulabileceğiniz en kaliteli gezi, tatil temalarından biri.

→Azpişmiş Ön izleme         Azpişmiş İndir←

 

  Tanıyacağımız ikinci temanın adı Trip. Sade ve çok alanı alanı olan temaları beğenenler için ideal olan bu temanın alt kısım yani footer bölümü de bileşen destekli. Hızlı, şık ve sade tema arayanlar bu temayı beğeneceklerdir.

→Trip Ön İzle          Trip İndir←

 

  Üçüncü tema Diary Sydney. Temanın renkleri ve şekli gerçekten göze hoş geliyor. Renk uyumu çok hoş. Temaya entegre edilmiş bir de manşet sistemi bulunmakta.

→Diary Sydney Ön izle         Diary Sydney İndir←

  

  Tanıyacağımız son temanın adı Late Baroque. Daha çok otel, pansiyon sahiplerine hitap eden bu güzel tema renkleri ve görselleriyle dikkat çekiyor. Tema üzerinde değişikliğe gerek yok. Görseller ve renkler çok uyumlu. İndirdikten sonra hemen kullanılabilir.

→Late Baraque Ön izleme          Late Baraque İndir←

    İyi çalışmalar!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,
  1. Bennett Bendele diyor ki:

    That of a wonderful article! Headlines include the answer to every thing practically

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Geniş Çaplı Operasyon
Geniş Çaplı Operasyon

  Hain teröristler durmak bilmiyor. Her gün bir kalleş pusunun haberi ile uyanıyor Türkiye. İt sürüsü çizmeyi aştı, bıçak kemiğe...

Kapat