nuManaGa.com

WordPress Fireworks Eklentisi

  nuManaGa.com‘un birinci yaşını kutladığı 18 Aralık günü sayfamızı ziyaret edenler havai fişekleri görünce epey şaşırmışlar ve etkilenmişler. Birçok kişi mail yoluyla bana ulaştı ve bilgi istedi. “Nasıl yaptın?” şeklinde gelen soruları cevaplamak farz oldu haliyle. Bu yazımda tanıtacağım eklenti vasıtası ile sayfalarınızda kolaylıkla havai fişek gösterileri yapabileceksiniz. Bu eklenti sayesinde özel günlerde sayfanız daha renkli ve dikkat çekici olacak.

  Özellikle yılbaşı yaklaşırken blog sayfaları ziyaretçilerini renkli renkli ışıklarla, kar efektleriyle karşılamak için çeşitli eklentilere başvuruyor. Bu eklentilerden sayfanıza kar yağdırmanızı sağlayan Let It Snow adlı eklentiyi daha önce tanıtmıştım. Buraya tıklayarak blogunuza kar yağdırmanızı sağlayan eklentiyi indirebilirsiniz.

  Gelelim sayfamızda havai fişek gösterisi yapmak için kullanmamız gereken eklentiye. Fireworks adlı eklenti sayfamızda rengarenk havai fişeklerle harika bir gösteri yapmamızı sağlıyor. Eklentinin kurulumu ve kullanımı oldukça basit. Tüm eklentilerde olduğu gibi indirdiğimiz dosyayı dizinimizde bulunan “plugins” adlı klasöre atıyoruz. Daha sonra kontrol panelinden eklentiyi etkin kılıyoruz.

  Hepsi bu kadar. Artık sayfanızda rengarenk ve etkileyici havai fişek gösterileri yapabilirsiniz.

→ Eklentiyi indirmek için tıklayın.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , ,
  1. Havai Fişek diyor ki:

    Oldukça güzel bir efekt. Teşekkürler iyi paylaşım.

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Behram Kurşunoğlu
Behram Kurşunoğlu

  Dünyanın tanıdığı, saygı duyduğu fakat ülkemizde pek kimsenin bilmediği bir ismi tanıtmak istiyorum sizlere. Bu isim ünlü fizikçi Behram...

Kapat