nuManaGa.com

Vicdanlı Görünümlü Vicdansızlar

  Vicdanlı görünümlü vicdansızlar! Doğan görünümlü şahin gibiler. Onlardan etrafımızda binlerce var. Çakmalar, yalancılar ama demokratikler. Herhangi bir bilgiye sahip olmadıkları konularda yorum yapmaya, özür dilemeye bayılırlar. Kalemleri de fikirleri de satılıktır. Tek bildikleri suçlamaktır. Kafalarına pisleyen bir kuş bile olsa onlar, onurlu Türk halkına suç atmaya çalışırlar. Faşist tanımına uysalar da inkar ederler…

  Vicdanlı görünümlü vicdansızlar bukalemun gibidir. Renkten renge girmeye bayılırlar. Bir Ermeni bir Rum olur bunlar. Ermenileri ve Rumları bile şaşırtırlar! Hep ezilenden tarafta olduklarını söylerler ama fil dişi kulelerde kalem oynatırlar. Acıdan, ölümden nemalanmakta üstlerine yoktur.

  Bu tarz insanlar Türk halkını suçlamayı maharet sanarlar. Onurlu ve şerefli Türk halkına çamur attıkça kalemlerine ödenen miktarların artış göstermesi muhtemeldir. Marjinal, entel gözükmek olmazsa olmazdır. Türk halkının değerlerine sövmek, Ermeni olmak en iyi bildikleri alandır. Binlerce Türk insanını katleden Ermenileri masum göstereceklerini zannederler. Yüzlerce yıldır acı çeken Türk halkını görmezden gelip katillerle aynı safta yer alırlar. Ezilenden yanayız masalları uydurup Amerikan pasaportu ile diyar diyar dolaşırlar.

  Bunlardan biri “Liderler, derin devletin adamı Rauf Denktaş’ın cenazesinde olacaklarına buraya gelsinler.” diyor. Kafasının çalışmadığı açık. Hani ezilenden yanaydınız? Kuzey Kıbrıs Türkleri ezilmedi mi? Ezilmiyor mu? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? Senin büründüğün renkten biri ölünce saygı bekliyorsun da kendin neden saygı göstermiyorsun? Bu mudur aydın, vicdanlı olmak? Bunun adı düpedüz adilik!

  Ermeni olun, özgür olun, demokratik olun, Rum olun, bukalemun olun tamam da azıcık da adam olun!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kurtarma Operasyonu
Kurtarma Operasyonu

  Bazı kulüplerin taraftarları hiç düşünmeden, sorgulamadan "Bu bizim takımımızı bitirme operasyonudur." diyebiliyor. Taraftarlık bu mudur? "Şike yaptıysak yaptık; başkaları...

Kapat