nuManaGa.com

Ücretsiz WordPress Temaları

WordPress kullanıyorsanız eminim herkeste olmayan, farklı temalar arıyorsunuzdur. numanaga.com araştırdı, inceledi ve sizler için en iyi temaları buldu. Farklı ve az kullanılan temalar bu yazımızda mevcut arkadaşlar. Gavur sitelerini didik didik ettim. Fazla ellenmemiş, okşanmamış WordPress temaları derledim. Aşağıda vereceğim bağlantılara tıklayarak temalara ulaşabilirsiniz. Bağlantılara tıklayarak ulaşacağınız sayfalar biri hariç İngilizce. “Türkçe yok mu?” diye soruyorsanız az kullanılmış ya da hiç kullanılmamış Türkçe temalar bulmak gerçekten zor. Gogıl’da “Tema Türkçeleştirmek” gibi terimlerle arattırırsanız size yardımcı olabilecek dostlar bulabilirsiniz.

Gelelim ücretsiz bir şekilde tema indirebileceğiniz sitelere… Tanıtacağım ilk sayfa  tema.yakuter.com. Sanal alemde oldukça bilinen Yakuter’in Türkçe temaları takipçilerine sunduğu bu sayfada kaliteli, kullanışlı ve farklı temaları bulabilirsiniz. Bu sayfada bulunan “Tipz Theme” ve  “BlueUzor” temalarını tavsiye ederim.

Tanıtacağım ikinci site blogohblog.com. Bu sayfaya girdikten sonra yukarıdaki sayfalardan “Free Themes” butonuna tıklıyoruz. Sonra temalar geliyor karşımıza. Bu sitede önereceğim tamalar ise “Businezz” ve “Urbane” isimli temalar.

Diğer bir site skinpress.com. Sayfaya giriş yaptıktan sonra “Free themes” bölümünü seçiyoruz. Temalar geliyor ve beğendiklerimizi indiriyoruz. Ben “Mello” isimli temayı beğendim. 😉

Epey yol aldık ve tanıtacağımız dördüncü siteye geldi sıra. Dördüncü ve son site ndesign-studio.com. Sayısı az olsa da sade ve kullanışlı temalar sunan bir sayfa. Sade ve şık görünümlü  “Glossy”  isimli temayı tavsiye ederim.

Birbirinden güzel temaların bulunduğu sayfaları tanıtmaya çalıştım. Umarım aradığınız özelliklere uygun temaları bulabilirsiniz.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , , ,
  1. Donze diyor ki:

    Faydalı paylaşım için teşekkürler.

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
sehitler ölmez
Nedir Bu Sessizlik?

   Artık haberleri izlemek, okumak istemiyorum. Bıktım her gün bir kardeşimin şehit olduğunu duymaktan, kahrolmaktan... İçimi parça parça eden asıl...

Kapat