nuManaGa.com

Ücretsiz İkonlar

 Son günlerde sık sık ikon (icon) aramaktaydım. Hazırlamakta olduğum birkaç web sitesinde kullanmak üzere ikonlar gerekliydi. Gogıl’da arama yaparak bol bol ikon dağıtan sitelere girdim. Gezdim, gördüm, inceledim…  Bana lazım olan ikonları buldum diyebilirim. Hazır bu kadar arama yapmışken, bilgi edinmişken ve ücretsiz hizmet veren ikon sitelerini bulmuşken sizlerle paylaşayım dedim. Kötü mü ettim? :) Vereceğim bağlantıların birçoğunda  Iphone ve Messenger için de ikonlar mevcut. Haydi tanıyalım ücretsiz hizmet veren bu siteleri!

 Sizlere tanıtacağım ilk sayfa iconarchive.com. Sitede birbirinden güzel ve kullanışlı ikonlar mevcut. 30 farklı kategori ve bol seçenek… Aradığınız tarzda ikonları eminim bu sitede bulacaksınız.

 Önereceğim ikinci adres fasticon.com. Bu sitede birçok kategoride çeşit çeşit ikonları bulmak mümkün. Ayrıca Iphone için ücretsiz ikonlar bulabilirsiniz.

  Diğer bir site freeiconsweb.com. Elliye yakın kategori ve yüzlerce ikon… Sanal alemde en çok bilinen ikon sitesi olduğu söyleniyor.

  Dördüncü adresimiz glyphlab.com. Bu sayfada daha çok internet siteleri olan arkadaşların kullanacağı ikonlar mevcut.

  Önereceğim sondan bir önceki sayfa iconshock.com. Yine güzel ikonların bulunduğu bir sayfa işte. :)

 Ve önereceğim son siteye geldi sıra. Bence en sağlam olanı. iconza.com‘dan bahsediyorum. Bu sayfada çok bilinen ve kullanılan ikonlar mevcut. Yine de çevrimiçi olarak renk ve boyut değiştirme imkanı vermesi bu sayfayı kaliteli kılıyor. İkon konusunda en çok yararlandığım sayfa diyebilirim.

 İşte böyle… Birbirinden güzel ikonların bulunduğu sayfaları tanıdık, gördük, öğrendik. Umarım işinize yarar. Haydi kolay gelsin!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,
  1. JohnBush diyor ki:

    Hello! Very good job(this site)! Thank you man.

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Somon Ekspress Hatırası
Eğitmenlik Eğitimi

  TEGV ailesinin bir üyesi olan bendeniz, bir süre önce eğitmenlik eğitimi için İstanbul'daydım. Okuyorum Oynuyorum isimli proje üzerine alacağım...

Kapat