nuManaGa.com

Twitter Tasarımını Değiştirdi

  Sanal alemin gözde sitelerinden Twitter, yenilikler yaparak kullanıcı sayısını arttırma gayretinde. Facebook’un önlenemez yükselişinin farkında olan Twitter yeni uygulamalarla büyük kitleleri hedefliyor. Uygulamaların yanı sıra yeni tasarımıyla da dikkat çeken Twitter artık tüm dünyaya hitap etmeye çalışıyor. Ünlülerin cirit attığı fakat halkın pek ilgi göstermediği Twitter galiba kendine yeni bir yol çizdi.

  Dil seçenekleri, yeni uygulamalar, tasarım değişikliği… Twitter artık daha iddialı. Yeni tasarımın girişi kolaylaştırdığı ve daha şık bir görünüm sağladığı konusunda birçok kişi aynı fikirde. Eski tasarımın daha iyi olduğunu savunanlar da var fakat mesele de tasarım değil. Görüntü değiştirmekle çok yol alınmaz!

  Twitter başarılı işler yaptı fakat bence hala Facebook’tan geride. Girişin, çıkışın kolay olması, tasarımın şıklığı gibi hususlar da zirve için yeterli olmayacaktır. Belki kendini “elit” zannedenlerin dışındaki kullanıcılara hitap eder yaptıklarıyla. Bu da çok büyük bir hamle sayılmaz.

  Twitter’i konu edinmişken numanaga.com‘un resmi Twitter sayfasını da hatırlatalım. numanaga.com‘u Twitter üzerinden takip etmek için buraya tıklayın yahut @nuManaGa şeklinde arama yapın.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Bandrol
Bandrol

  Öğretmenevinin Türk Dil Kurumu'nun sözlüğünde yer alan tanımını biliyor musunuz? TDK, "Öğretmenlerin barınma, yemek, eğlence vb. gereksinimlerini karşılamak üzere...

Kapat