nuManaGa.com

Türkiye’nin İlk Çıplaklar Oteli

Flaş flaş flaş… Türkiye’nin ilk çıplaklar oteli açılıyor. Türkiye’ye Balkanlar üzerinden girmesi beklenen nudist dalgası turizm sektöründe sevinçle karşılandı. Şimdi haberimizin detaylarına göz atalım: Datça’da bulunan Adaburnu Gölmar Otel ülkemizin ilk yasal çıplaklar oteli olarak hizmet verecek. Otel 175 yatak kapasiteli falan filan… Pazarlama yetkilisi Ahmet Koşar 7 ülkeden turizm acentaları ile anlaşma yaptıklarını, özellikle Fransa, Almanya, Hollanda’dan çok büyük talep olduğunu belirtti. Ayrıca otele Türkiye’den müşteri kabul edilmeyeceğini dile getirdi. İşte benim bu konu hakkında yazı yazmamın sebebi  “Otele Türk müşteri alınmayacak.” cümlesine duyduğum öfkedir.

Bu güzide otele neden Türk müşteri alınmıyor? Her Türk potansiyel abazadır düşüncesinde sanırım otel yetkilileri. Madem o kadar abazayız çalışanları neden yabancı seçmediniz? Nüdistler sadece gavur memleketinde mi var arkadaş? Türk nüdistlere yazık değil mi? Arkadaş ne kadar doluymuşum. :) Yazıyı okuyanlar da beni nüdist sanacak. Efendim belirteyim nüdist, satanist, faşist vb. kelimelerle ifade edilen düşünce ya da yaşam tarzlarıyla hiçbir zaman alakam olmamıştır,olmayacaktır.

Madem bize abaza muamelesi yapılıyor benden söylemesi Çakal Koyu’nu savaş gemileri ile koruyun. Yoksa bir tekne ile gelip “Bir dalıp çıkcaz gari.” deyip kendimizi Datça’nın serin sularına bırakabiliriz. Artık gerisini siz düşünün.

Çıplaklar oteline karşı değilim. İsteyen istediği şekilde yüzsün,dolaşsın. Mesele çıplaklar oteli olup olmaması değil. Mesele Türkiye’de hizmet veren bir otele Türk insanının girememesi. İşte buna tahammülüm yok. Üstüne basa basa sadece yabancılara hizmet vereceğiz demekle bizim insanımıza nasıl baktıklarını açıkça görüyoruz. Yazık! Oysa benim gibi birçok insan bu ve benzeri otellerde Türk insanını temsil edebilirdi. :) Eğer otele yabancılar ilgi göstermez ve milliyet ayırmaksızın herkesi almak isterlerse o zaman da biz gitmeyiz değil mi gardaşlarım? Değil mi lan? Olum ses verin. :)

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , , , , , ,
  1. Erdemir diyor ki:

    Üzücü bir konu… Geldiğimiz noktalara bak.. Zayıf noktamızı çok iyi biliyorlar..

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
manga
Manga’nın Yeni İnternet Sitesi

   Eurovision'a katılacak şarkılar hakkında araştırma yaparken Manga'nın web sayfasına bir bakayım dedim. Girince çok şaşırdım. Benim siteden çok da...

Kapat