nuManaGa.com

Türkiyeli Değilim

  Türküm, doğruyum, çalışkanım… Yıllardır iç ve dış hainlere karşı koydu bu ülke. Yine karşı koyacaktır! Mesele yıllardır süre gelen bölme çalışmalarının en sert darbelerini indirmesi. Türk demenin bile zorlaştığı bir döneme girdik. Televizyona çıkmış bir dingil “Aslında şöyleyim ama Türk vatandaşıyım.” diyor. Biz Laz, Çerkez ayırdık mı? O yahut bu dedik mi? Kendinizi ayrı tutmaya neden gayret ediyorsunuz ey Türk milleti?

  Ağızlarda lafı gevelemeye gerek yok! Ikınmadan konuşun! İngiltere’dekiler İngiliz, Amerika’dakiler Amerikan, Fransa’dakiler Fransız, İtalya’dakiler İtalyan, Rusya’dakiler Rus… Bizde niye farklı olması isteniyor? Türkiye’dekiler de Türk! Bunda gocunacak bir şey yok. Türkiyeli diye bir şey uydurmaya çalışanlar var. Nerelerinden uyduruyorlarsa oralarına geri koysunlar lütfen!

  Şu asıllı Türkiye vatandaşıyım, bu asıllı Türkiyeli bireyim… Ebenizin çorapları! O ne lan öyle? Yakında “Ayrıca Dünyalıyım!” da dersiniz. Etnik sınıflandırma çapulculara ve bu ülkenin üzerinde bölücü hesaplar yapanlara destek olmaktan başka bir naneye yaramıyor. Bu arada ben Türkiyeli değilim. Türküm! Bu da böyle biline!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Eğitim Fakülteleri Kapansın
Eğitim Fakülteleri Kapatılsın

  Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer gayet rahat bir şekilde "Altmış bin öğretmen alabiliriz. Geriye kalanlar başka sektörlere yönelsin." dedi....

Kapat