nuManaGa.com

Türkçe Öğren Eklentisi

  Bu eklenti, sitelerin yan kısmında (sidebar) İngilizce bir kelimenin Türkçe karşılığını göstermeyi sağlıyor. Yapımcısı Onur Kocataş’ı kutlamak gerek. Her alanda Türkçeye önem vermek gerektiğini söylüyoruz fakat pek icraat yapmıyoruz. Bu eklenti blog alanında yapılmış önemli bir iş. Her sürümde başarılı ile çalışan eklenti, sayfalarında Türkçeye hizmet etmek isteyenlerin beğenisine sunulan yararlı bir araç. Çok az yer kaplayan bu şık ve yararlı eklentiyi çok kolay bir şekilde kurabilir ve sayfanızın yan kısmına ekleyebilirsiniz.

  Bileşen destekli bu eklentiyi kurmak için; sayfa sonundaki bağlantıdan indireceğiniz dosyayı .zip klasöründen çıkarıp, sitenizin plugins klasörüne gönderin. Ardından kontrol panelinden eklenti kısmına girerek “Learn Turkish” adı ile karşınıza çıkan eklentiyi aktif hale getirin. Son olarak bileşenler sekmesine tıklayın ve yan kısma yani sidebar bölümüne ekleyin.

  Basit, şık, sorunsuz, yararlı… Güle güle kullanın.

→Eklentiyi indirmek için tıklayın.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Çarpışma
Çarpışma

  Bol ödüllü bir kısa film ile buluşturmak istiyorum sizleri: Çarpışma. Filmin oyuncu kadrosundakileri saydığımda "Arkadaş kısa filmde bu kadar...

Kapat