nuManaGa.com

Türk Kızlarının Kaslı Erkeklerle İmtihanı

  Kaslı ve yakışıklı erkeklerin rol aldığı bisküvi reklamını biliyorsunuzdur. Biz erkeklerin dikkatini çekmese de bayanların gösterdiği ilgi eminim firmanın istediği niteliktedir. Facebook, Twiiter ve benzeri sosyal ağlarda kızlarımız haftada bir bu reklamı paylaşarak ne kadar çok bisküvi sevdiklerini gösteriyorlar. Yorumlar ise müthiş… Neredeyse bütün fanteziler saçılıveriyor yorumlar vasıtası ile.

  Videoya yapılan yorumlardan birkaçını paylaşmak istiyorum sizlerle:

  “O hamur yağuran nedir öyle yaaa…”

  “Hindistan cevizi tutanın omuzlarını bir tutsam…”

  “Koli taşıyanlar bana yeter…”

  “Hepsi ile bir gece… Düşünemiyorum…”

  “Bana biri ile bir gece yeter…”

  Yorumlar böyle uzayıp gidiyor. Erkekler yakışıklı, kaslı olabilir. Tamam beğenilmesine de bir şey demek olmaz ama fantezilerinizi sıralamanıza gerek yok ki kızlar. Bir erkek benzer bir videoya yorum yapsa sapık damgası yer sizlerin sayesinde.

  Erkeklerin her cümlesini sapıklık, azmışlık olarak nitelerken kaslı erkeklerin oynadığı reklamların birinde tüm fantezilerini ortaya döken, haftada bir bu videoyu paylaşan, enteresan yorumlar yapan kızlarımızı yürekten kutluyorum. Sakın erkekleri sapıklıkla suçlamayın ve hatta sapıkları uzaklarda aramayın.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Bir Garip Ceza
Bir Garip Ceza

  Ülkemizdeki mahkemeler çok garip cezalara imza atabiliyor. Mesela suçlu bulunan bir kişiye bilmem kaç tane kitap okuma cezası verildi...

Kapat