nuManaGa.com

Trabzon Maçlarını İlker Yasin Anlatmasın

  Trabzonspor maçlarını İlker Yasin anlatmasın. Neden mi? Doksan dakika boyunca tek doğru cümle kurulmuyor da ondan. İlker Yasin Galatasaray, Fenerbahçe maçlarını sunmaya alışkın sanırım. O maçlarda bu kadar bariz hatalar yapmıyor. Zokor, Glovak, Zokoro, Clisha… Söylediği ismlerden hiçbiri Trabzonspor’da oynamıyor. Top Alanzinho’da iken Henriqe diye bağırıyor, Tolga kaleden çıkıp top tutacağı zaman da Pazzini kalesini iyi terk etmiş oluyor. Ne enteresan… İlker Yasin’in maç anlatımı hep komik olmuştur ama bu sefer ayrı bir komikti gerçekten. Tek doğru cümle yok!

  Hiçbir ismin doğru söylenmemesi bir yana dursun canımı sıkan başka bir durum var açıkçası. Diğer takımların maçlarında sesi kısılan spikerler Trabzon maçlarında nedense pek sessizler. İnter maçında da bunu gördüm. İnter öve öve bitirilemedi. Her iki cümleden biri “Yapma Trabzon, etme…” falan. Gol olunca yırtsanıza kendinizi… Ama yok. Nedense pek bir sakin olunuyor Trabzon maçlarında.

  Diğer takımların maçlarında o takımın eski oyuncuları yahut o takımın taraftarı olan bir spor yazarı yorum yapıyor. Trabzon maçların da ise hiç rastlanmıyor bu duruma. Hami Mandıralı, Serdar Bali… Birçok isim var yorum yapacak.

  Trabzon maçlarını yürekten anlatacak birilerine mikrofon verilirse her şey daha keyifli olacak!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Düş Yakamdan Gepetto
Düş Yakamdan Gepetto

  Tanıyorsunuz onu. Önceki yazılarımda bahsetmiştim sizlere Bayan Gepetto'dan. Bırakmıyor yakamı kendileri. Artık ayrı havaları soluyoruz, o derece uzağız ama...

Kapat