nuManaGa.com

Theme Switcher Eklentisi

  WordPress kullanan blog sahipleri en azından senede bir kere tema değiştirmeyi ve sayfalarının görünümünü yenilemeyi çok severler. Severler ama kimi zaman eski tema ile vedalaşmak zor olur. “Keşke bir köşede dursa…” demekten alamaz kendini blog sahipleri. Artık eski temaları çöplüğe göndermeye gerek yok. Eski temalarınızı, yeni temalarınızı kısacası çok sayıda temayı ziyaretçilerinizin beğenisine sunabilir ve istediklerini seçmelerini sağlayabilirsiniz.

  Peki nasıl olacak? Çok basit çok. Ufak bir eklenti derdinize deva olacak. “Theme Switcher” adlı eklenti klasörünüzde ne kadar tema varsa hepsini ziyaretçilerinize sunmanızı sağlıyor. Tek yapmanız gereken bu kullanışlı eklentiyi indirmek.

  Eklentinin kurulumu ve kullanımı çok basit. Sayfanın sonundaki bağlantıdan eklentiyi indirin ve “plugins” adlı klasörün içine atın. Ardından kontrol paneline girin, eklentiyi etkinleştirin. Bileşenler sekmesine tıklayın ve “Theme Switcher” bileşenini temanıza ekleyin. Gerekli ayarları keyfinize göre yapın. Hepsi bu!

  “Eski temamı çok severdim.”, “Keşke birden çok tema sunabilsem…” gibi cümleler bu eklenti vasıtası ile tarihe karışıyor. Hayırlı, uğurlu, kutlu ve de mübarek olsun! 

→Eklentiyi indirmek için tıklayın!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Gereksiz Sansür
Gereksiz Sansür

  Türk televizyonlarında "biip" sesini duymaya o kadar alıştık ki o sesi duymasak garip geliyor artık, tat vermiyor izlediklerimiz. Sokakta...

Kapat