nuManaGa.com

Tekne Turları

  Deniz turizminin olduğu her yerde tekne turlarını kolaylıkla bulmak mümkün. Fethiye, Bodrum, Marmaris, Çeşme, Alaçatı, Antalya… Fiyatlar, organizasyonlar her yerde farklıdır ama ortak olan tekne turları ile çok güzel mekanlar göreceğiniz gerçeğidir. Birçok koy, ada, doğal güzellikler, kalıntılar, manzaralar tekne turları vasıtası ile görülebiliyor. Tek tek gitmek, görmek, gezmek isteseniz mümkün olmaz. Bir gün boyunca tüm bu güzellikler ile başbaşa kalmak için tekne turları doğru tercih. Benim ne tur şirketim var ne de teknem. Sadece tekne turlarında geçirdiğim hoş dakikalar ve güzel anılardır bana yadigar kalanlar.

  Tekne turları uygun fiyatlarla çok yer gezmenizi sağlar. Önemli olan doğru tercih yapmak. Hem güzergahı hem de hizmeti iyi olan tekneler seçmek gerek. Çok kalabalık tekneleri bu nedenle önermiyorum. Güneşlenecek, oturacak yer olmuyor kimi teknelerde. Tur şirketleri ile görüşürken mutlaka teknenin yolcu kapasitesini sorun.

 

  Tekne turlarının hemen hepsinde bir öğün yemek dahildir. Sorun içeceklerde. Tur şirketinden içecek fiyatlarını netleştirmesini isteyin. Çünkü yolculuk sonunda büyük sıkıntılara gebe olabiliyor fiyatlar. Mesela su bir lira deniliyor fakat üç şişe suya sekiz lira istenebiliyor. Biraya, kolaya, meyve suyuna girmiyorum bile.

  Güzel ülkemizin cennet koylarını, tarihi güzelliklerini, enfes manzaralarını daha rahat görmek için tekne turlarını tavsiye ederim. İyi araştırın, herkese kanmayın, isteklerinizden taviz vermeyin, sıkı pazarlık yapın.

Fotoğrafları üzerilerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , , ,
  1. marmaris diyor ki:

    Merhaba çok doğru tespitler yapmışsınız yazınızda bravo ! Bir daha ki sefere Marmaris’e gelirseniz, sizi bizim tekne turumuz ada bekleriz.

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Tartışmak
Tartışmak

  Tartışmak güzel şeydir. Farklı fikirlerin, zıt kutupların ortaya konup irdelenmesi çok hoştur. Tabi zıt kutup ve fikir sahipleri tartışmayı...

Kapat