nuManaGa.com

Takip Eden Sosyal Ağ Eklentisi

  Blogcuların her şeyidir sosyal ağlar. Yazılanlar sosyal ağlarda paylaşılır, ziyaretçileri siteye çekmek için uğraşılır… Bunlar ve daha fazlası için bloglarda sosyal ağ logolarına yer vermek gerekmekte. Bu logoların dikkat çekici olması için de ayrı bir çaba gerekiyor. “Cute profiles” adlı eklenti sayesinde saydıklarımızı kolaylıkla yapmak mümkün oluyor. Bu eklenti ile ziyaretçilerin dikkatini çeken butonlar oluşturmak çok kolay.

  Eklenti ziyaretçileri takip eden yani sayfa çubuğunun hareketine göre aşağı yahut yukarı gidebilen sosyal ağ butonlar oluşturmanızı sağlıyor. İster sağda isterseniz solda. Orası size kalmış.

Ekran görüntüsü:

  Sayfa sonundaki bağlantıdan indireceğiniz eklentiyi “plugins” adlı klasöre göndermeniz ve aktif hale getirdikten sonra “cute profiles” sekmesinden gerekli ayarları yapmanız yeterli. Ardından şık ve kullanışlı sosyal ağ butonları sayfalarınıza eklenmiş olacak.

  Kaliteli, şık, yararlı… İyi çalışmalar blogcular!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Adsız Özlem
Adsız Özlem

  Çığlıkları, yangınları, arzuları; kısacası yürekte ne varsa anlatan şarkılar vardır. Söz söylemeye gerek yoktur. Şarkıyı yazan sizin yerinize her...

Kapat