nuManaGa.com

Sonsuz

  Kulağıma Leman Sam’ın sesi geliyor. “Bu yalnızlık acısı bir gün geçer mi? Sonsuzluk, sıla var mı…” diyor Leman Sam ve beni bitiriyor. Sonsuz filminin müziğinde geçiyor bu cümleler. Yeniden izleyeyim bu güzel filmi diyorum. 2 yıl önce izlediğim ve çok keyif aldığım Sonsuz filmi yine keyiflendirdi beni. Oyuncu kadrosunun ve oyunculukların muhteşem oluşu filmi izlenir yapıyor. Yönetmen Cemal Şan da gerçekten iyi iş çıkarmış.

  Filmin oyuncu kadrosunun çok iyi olduğunu söylemiştim. İsmail Hacıoğlu, Şevket Çoruh, Ayça Bingöl, Süleyman Turan gibi önemli isimler filmde karşımıza çıkıyor. Senaryosu Can Sinan’a ait olan 2009 yapımı film vizyonda olduğu dönem 105.386 kişi tarafından izlenmiş.

  Yolları hastanede kesişen iki kanser hastasının başlarından geçen olayların anlatıldığı Sonsuz filminde özellikle Şevket Çoruh’un performansına dikkat çekmek istiyorum. Cihan adlı psikopat ve yufka yürekli bir mafya babasını canlandıran Şevket Çoruh filmi taşıyan isim dersem abartmış olmam sanırım.

  Kaliteli yerli yapımlara hak ettiği değeri vermek gerek. “Ne izlesem?” diye düşünenlere Sonsuz adlı sıcak, samimi filmi öneriyorum. DVD’sini kolaylıkla bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Fragman:

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Ata Demirer'i Kutluyorum
Ata Demirer’i Kutluyorum

  Ata Demirer Türkiye'deki en iyi komedyenlerden. Onu muhteşem taklitleri ile tanıdık, sevdik. Stand up denen gösterilerle büyüdü. Sonra sinemaya...

Kapat