nuManaGa.com

Şimdi Oldu

  Ayna Ayna söyle bana! Neden şarkıların bu kadar güzel? Her biri damarımıza dokunan eşsiz şarkılar… Gelelim sadete… “Şimdi oldu başlığı ne alaka?” diyenlere açıklama yapmak lazım. Ayna yeni bir şarkı ile ekranlarda. Aşıklar Tepesi adlı şarkı güzel sözleri ve melodisi ile kalplerde yerini almaya aday. Ayna’nın her şarkısı güzel fakat bu yeni şarkı beni eskilere götürüyor. Eskiden dinlediğimiz Ayna şarkılarının lezzeti var Aşıklar Tepesi’nde. Yeni şarkılar kötü demiyorum. Hepsi güzel ama Aşıklar Tepesi ile birlikte Ayna’nın gönüllere taht kurduğu yıllardaki havayı yeniden solumuş oldum.

  Akdeniz, Seyyah, Tırtıl, Aşkından Ölmedim Ya, Bostancı Durağı… Bu enfes şarkıların hissettirdiği duygular bambaşka benim için. Çocukluk kahramanım -hala öyledir- Erhan Güleryüz’ün hareketli şarkılarının tadı damağımda kalır hep. Aşıklar Tepesi ile de yeniden tadına bakmış oldum önceleri hissettiğim duyguların.

  Ellerine sağlık Erhan Ağabey!

Haydi Aşıklar Tepesi adlı mükemmel şarkıyı dinleyelim:

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Ölüdeniz
Ölüdeniz / Fethiye

Kuşbakışı çekilmiş fotoğrafları ile hafımıza kazınan Ölüdeniz'e biraz aşağıdan bakmaya ne dersiniz? Bu doğa harikası aşağıdan da çok güzel. Kumsalı,...

Kapat