nuManaGa.com

Şike İçin Birlik

  Şike ile alakalı yasanın değişmesi için tüm siyasi partiler birleşti. Düne kadar hiçbir yasada mutabakat sağlayamayan partilerimiz konu şike olunca nasıl da birlik oluverdiler. İnanmak zor! Ayrıca çok da hovardayız. Bir yasayı 5 ay sonra değiştirecek kadar da iyi çalışırız biz. Bu yasa için yıllardır bekleyen ve çıktığında “Oh be!” diyen vekiller, sporcular, başkanlar, yorumcular çok geçmeden çark ederek harika bir performansa imza attılar.

  Köşk yasayı adil bulmadı ve geri gönderdi. Düne kadar Köşk’ün her yaptığını övüne övüne anlatan, Köşk’ün iradesinin önemli olduğunu vurgulayan isimler bu durumda da çark ederek bizleri yanıltmadılar ve yasayı çıkarmakta kararlı olduklarını belirttiler. Yine çok şaşırdık değil mi?

  Partilerin, kulüp başkanlarının, bazı taraftarların, önceleri kanlı bıçaklı olanların beraber hareket ederek 5 ay önce övdükleri bir yasayı değiştirmeye çalışmaları alkışı hak ediyor. Yürekten tebrik ediyorum bu hususta emeği geçenleri. Son sözüm de taraftara: Hem başkanımız, hocamız, takımımız suçsuz diyorsunuz hem de yasanın değişmesini istiyorsunuz. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? Haydi hayırlı işler.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Facebook'un Gücü
Facebook’un Gücü

  Sosyal medya güçleniyor diye boşuna demiyoruz. Çok büyük şirketler de bunun farkında. Hemen her şirketin sosyal ağlarda sayfası bulunmakta....

Kapat