nuManaGa.com

Sevgili Taraf

  Sevgili Taraf. Son zamanlarda saçmalıkta sınır tanımıyorsun. Kurduğun cümleler ile halkın duygularını zedelemeye çalışıyorsun. Yayın mantığını anlamak güç. Durmadan bir bomba patlatma gayretindesin. Bombaları kimlerin verdiği ise meçhul. Kaynağın, amacın, arzun nedir? Okunmuyorsun! Kendini elit ve farklı zanneden birkaç kişi alıyor diye büyük gazete yaftası yemen şaşırtıcı. Nereden, ne zaman çıktın? Açıklar mısın?

  Birkaç haberine denk geldim. Bazı yanlışlar yapmışsın; doğru yolu göstereyim dedim. Bilmemek değil öğrenmemek ayıp. Öncelikle “Türkiye Türklerindir saçmalığı…” şeklinde yaptığın haber ile başlayalım. Türkiye kimin? Bilmiyor musun? Türkiye Türklerin! İngiltere İngilizlerin, Fransa Fransızların, Rusya Rusların… Türkiye Türklerin olunca neden gocundun?

  Gelelim bir başka habere. Dersim Belediyesi’den bahsetmişsin. Türkiye’de böyle bir belediye yok. Tunceli Belediyesi senin ve birkaç kişinin toplanması ile Dersim Belediyesi olmaz. Alttan ısıtma, yerleştirme, alıştırma çalışmalarıyla da her zaman yol alınmaz. Boşuna uğraşıyorsun. Orası Tunceli! Yani There is Tunceli not Dersim. Sanırım şimdi daha iyi anlaşılmıştır.

  Mektubumu bitirirken gelecek günlerde doğru bilgilerle örülü haberler yapmanızı temenni eder sağlık ve esenlikler dilerim.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Çalışmayan Gençlerin Sorunları
Çalışmayan Gençlerin Sorunları

  Ülkemizde işsiz milyonlarca genç var. Gençler okuyor, didiniyor fakat gençlerin çalışması için yeterli imkanlar sağlanmıyor. Bu hususa daha önce kaleme...

Kapat