nuManaGa.com

Seni Önemsemiyorum Bing

  Her internet sayfası sahibi gibi sayfamın istatistiklerini sürekli takip etmekteyim. Günlük olarak kontrollerimi yaparım, bazı araçlar ile bağlantılarımı yoklarım. Bu kontroller sırasında dikkatimi çeken bir husustan bahsetmek istiyorum. Bing arama motorundaki etiketlerim, bağlantılarım sürekli dalgalanmakta. Borsadan beter Bing. Her arama motorunda dalgalanmalar oluyor fakat günde 100-150 sayfa, etiket eksilmesi yahut artması olur mu arkadaş? Yahoo ve Google tıkır tıkır çalışırken, problemsiz bir şekilde işlem yaparken Bing’in derdi nedir anlamak mümkün değil!

  Nedenini anlayamadığım bir biçimde Bing arama motorunda dalgalanmalar oluyor. Ne yaptıysam önüne geçemedim. Dostlarımın sayfalarının istatistiklerini incelediğimde aynı sonuç ile yüzleşiyorum. Bir yukarı bir aşağı… Nedense Google ve Yahoo gibi sayfalanmak Bing’de mümkün olmuyor. Eğer bu konuyu kafaya takan site sahipleri varsa üzülmesinler. Herkes aynı sorunu yaşıyor.

  Sanal aleme hızlı giren, Google’nin en has rakibi olacağı söylenen arama motoru Bing ne yaparsa yapsın umrumda değil. Kaç kişi kullanıyor ki arkadaş? Kısacası seni önemsemiyorum Bing!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Turuncu Amerika
Turuncu Amerika

  Katliamların ülkesi, dünyamızın polisi, demokrasi bekçisi, masum insanların kanına giren yalancı, duygusuz bir silah ülkesi... Bulunduğu coğrafya dahil her...

Kapat