nuManaGa.com

Seka Park / Kocaeli

Kocaeli’nin en güzel mekanı. Yürüyüş yollarının, kafelerin, oyun alanlarının bulunduğu bu güzel yeri Kocaeli Belediyesi endüstriyel dönüşüm projesi olarak niteliyor. Kocaeli’nin deniz ile buluşmasını sağlayan Seka Park ailece gezilebilecek, keyifli vakit geçirilebilecek hoş bir mekan. Halkın nefes almasını sağlıyor dersek abartmış olmayız. Kocaeli’ye yolu düşen herkesin, körfezin güzelliği ile yoğrulmuş olan Seka Park’ı mutlaka gezip görmesi gerek.

Sadece yürüyüş yolları ve yeşillikten ibaret değil Seka Park. 1100 dönümlük arazi üzerine kurulu olan Seka Park’ta dev bir çim tepe, Avrupa’nın en büyük beşinci tırmanma duvarı, yapay kum plajı, on bin kişilik konser alanı, sekiz yüz araçlık otopark, bisiklet yolları ve birbirinden güzel kafeler bulunmakta.

Özellikle pazar günleri çok kalabalık olan Seka Park’ta zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Güzel bir manzara, nefis mekanlar, yeşil alanlar… Gerçekten gezerken çok keyif alıyorsunuz. Bu güzel mekan hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak ve sanal tur ile Seka Park’ı gezmek için buraya tıklayın.

Kocaeli’ye yolu düşen herkese Seka Park’ı gezmesini, bol bol fotoğraf çekmesini (özellikle “Çimlere basınız!” levhasıyla :) ) tavsiye ederim. Seka Park’ta geçirdiğiniz her dakikadan çok keyif alacaksınız.

Kocaeli Seka Park’tan birkaç fotoğraf (slayt gösterisi):

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Okuyorum Oynuyorum Eğitimi / Eskişehir
Okuyorum Oynuyorum Eğitimi / Eskişehir

  "Çok yoruldum. Birkaç hafta eğitim vermeyeceğim." diye kendi kendime söylenirken telefon çalıverdi. Arayan Buğra. "Eskişehir'de eğitim var, beraber gidelim...

Kapat