nuManaGa.com

Sayın Mı?

  Binlerce insanımızın kanına giren bir katilin itibar görmesi ne kadar acı. El üstünde tutanlar, paşa yapmak isteyenler derken yeni alınan karar ile ortalık duman oldu. Milliyet’in internet sayfasında yer alan habere göre; Yargıtay Abdullah Öcalan vatansızına “sayın” diye hitap edenlere ceza verilmesi yönündeki içtihatını değiştirdi. Yani Abdullah Öcalan’a “sayın” diyenler artık rahat edecek. Ceza falan yok!

  Taviz vere vere ne hallere geldik. Dünyanın hiçbir yerinde binlerce insanı katleden bir teröristin tehditler savurduğunu göremezsiniz. Türkiye’de ise çok farklı. Katil Abdullah Öcalan susmuyor. İdam edilmesi gerekirken ada tahsis edilip tehditler savurmasına izin verilen bu teröristi savunmak, övmek falan da suç değil! Ne kadar ilginç!

  Sayın demek, teröriste hak vermek, desteklemek suç değilse acaba neye suç diyeceğiz? Neyse hayırlı geceler Türkiye. Uykunuzu bölmeyeyim.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Altın Parası
Altın Parası

  Gündemin karışık olması halkımızın işine oldum olası yaramıyor. Medya bir olaya kilitlendiğinde hep zam yani "güncelleme" yapılıyor. Güncellenen her...

Kapat