nuManaGa.com

Sagopa Kajmer Official Myspace

Rap’in kralı Sagopa Kajmer’in Myspace sayfasından bahsetmek istiyorum bu yazıda. Melankolia.com.tr sayfası vasıtası ile hayranlarına ulaşan Yunus Özyavuz artık Myspace üzerinden de bizlerle buluşacak.

Myspace adlı siteyi bilmeyen hemen hemen yoktur fakat biz bilmeyenler olacağını düşünerek bir iki cümle ile bu sayfa hakkında bilgi verelim. Myspace.com amatör veya profesyonel müzisyenlerin kendilerine ait sayfalar oluşturdukları bir web sitesidir. Bu sitede amatör veya profesyonel şarkıcıların çalışmalarına,resimlerine ve bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Melankolia.com..tr adresi verdiği kimi haberlerde ziyaretçilerini Myspace.com ‘daki Sagopa Kajmer sayfasına yönlendirmekte.Özellikle Sagopa’nın yaptığı demolar veya yeni çıkaracağı/çıkardığı şarkılar http://www.myspace.com/sagopakajmer adresinde Yunus Özyavuz hayranlarıyla buluşmakta.

Sagopa Kajmer’in sayfasına http://www.myspace.com/sagopakajmer adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sagopa’ya ait bilgiler,klipler,fotoğraflar ve en önemlisi en yeni şarkıları bu adreste sizlerle. Yorum ve eleştirilerinizi de aynı sayfaya bırakabiliyorsunuz. Keyifli gezintiler. :)

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , ,
  1. gonca diyor ki:

    Sago Kaf Kef. :)

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
ErasmusLogo
Erasmus’a Başlangıç – 1

Denizli’de sıcak geçen yaz tatilinin sonuna gelmiştik. Artık İnşaat müh. 3.sınıftık. Daha ilk dönemin yarısı gelmeden anladık ki 3.sınıf geçireceğimiz 4...

Kapat