nuManaGa.com

Safari Turları / Muğla / Fethiye

  Fethiye denildiğinde akla ilk gelen şeylerden biridir safari turları. Onlarca tur firması bulunan Fethiye’de jeep safari için oldukça uygun imkanlar mevcut. Farklı bölgeler, mekanlar, güzellikler gezmek, görmek mümkün. Tabi tur şirketlerinin birine takılıp kalmamak önemli. Tur şirketlerinde çalışanlar o kadar güzel anlatıyorlar ki hemen tamam diyesi geliyor insanın. Bu çok yanlış. İyi gezmek, incelemek, tartmak lazım. Araçların modeline varana dek bilgi almalı. Yoksa çıkacağınız safari turu işkenceye dönüşebilir. Dört dörtlük bir gezi için her şeyi önceden planlamak ve ayarlamak gerek.

  Tlos, Yakapark, Saklıkent… Çok uygun fiyatlara hem de eğlenceli bir yolculukla hepsini görmek mümkün. Güzergah üzerindeki tüm güzelliklerin keyfini çıkarmak elinizde. Atlayın jipe ve bırakın kendinizi eğlenceye.

  Safari turlarının vazgeçilmezi su savaşları. Peş peşe giden araçlardaki tatilciler ellerindeki şişelerle, pompalarla, su tabancaları ile birbirlerini ıslatarak eğlenceli dakikalar geçiriyorlar. Sadece araçtakilerle de sınırlı değil. Yol üstündeki köylüler de bu oyuna katılıyor ve ellerindeki hortumlarla jipleri ıslatıyorlar. Islanıyorsunuz ama merak etmeyin çok geçmeden kuruyuveriyorsunuz. Tepedeki güneş cömert davranıyor.

 

  Çalış, Hisarönü, Ovacık… Tur şirketlerine ulaşmak çok kolay. İyi gezmek, bilgi almak, pazarlık yapmak yararınıza olacaktır.

  Farklı mekanlar, yeni insanlar, doğal güzellikler, su savaşları, eğlenceli yolculuklar… Fethiye’ye yolunuz düştüğünde bir safari turuna mutlaka katılın. Safari turuna çıkmadan Fethiye’den ayrılmayın.

  Büyütmek istediğiniz fotoğrafın üzerine tıklayınız.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , ,
  1. Metin diyor ki:

    safari turları önemli =) özellikle dostlarla yapılan su savaşları =) mümkünse ekibinizi kalabalık tutun ve araç içindekiler kafa dengi olsun diğerlerine korku salabilirsiniz ve ya diğerleri gözüne sizi kestirebilir 😀 bide unutmadan safari öncesi orda su tabancası vardır diye çıkmayın yola tabancanızı ve ya su pompanızı safariye çıkmadan temin edin =) sonrasında araçta ne kadar çok su kovası o kadar iyi, yoksa su bitme ihtimali yüksek 😀

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Paint ile Uzantı Değiştirme
Paint ile Uzantı Değiştirme

  Paint her bilgisayarda bulunan ve hak ettiği değeri göremeyen bir program. Genellikle ağlayan çocukların resim çizmesi için açılan bu...

Kapat