nuManaGa.com

Şafak Öğretmeni Kaybettik

  Ataması yapılmayan öğretmenlerin hakkını her ortamda savunan, kurucularından olduğu AYÖP ile ataması yapılmayan öğretmenlerin sahipsiz kalmaması için didinen ve en büyük isteği öğrencileri ile vakit geçirmek olan Şafak Bay hayata gözlerini yumdu. Şafak Bay, kemik kanseri gibi zor bir hastalıkla mücadele ediyordu. Hastalığın verdiği acılar onun yaşama sevincini bir dakika bile olsun gölgeleyemedi. O yüzündeki gülümsemeyle çevresindekilere hep mutluluk dağıttı. Verdiği mücadeleyle herkesin sevgisini kazanan Şafak Bay 10 Haziran Cuma günü ne yazık ki hayata veda etti.

  Bir insanı sevmek için ille onunla aynı havayı solumak gerekmiyor. Yaptığı işlerle, verdiği mücadele ile herkesin sevgisini kazanan bir insandı Şafak Bay! Hastalığına rağmen dimdik duruşu ve düşüncelerinden vazgeçmeyişi insanımızın takdirini kazandı. Ve onu seven herkes şimdi çok üzgün. Güle güle Şafak Hoca!

  Şafak Bay’a Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine sabır diliyorum.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Balo'da Yakışıklı Bir Adam
Balo

  Balo, lise yahut üniversite öğrencilerinin mezuniyetlerini kutladıkları eğlencelerdir. Bunun altında başka bir şey aramaya ne gerek var? Çok muhterem...

Kapat