nuManaGa.com

Rasim Ozan Kütahyalı

  Siyaset onun işi… Ekonomiden en iyi o anlıyor. Magazin desen üstüne yok! Spor yorumculuğunda çığır açtı… Evet bayanlar ve baylar… Karşınızda Rasim Ozan Kütahyalı. Taraf’lı macerasından sonra başka medya organlarına transfer oldu. Her konuya dalması ve karşısındakileri ezmek için elinden geleni ardına koymaması onu ünlü biri yaptı. Helin Avşar ile yaptığı enteresan sohbetten sonra da şöhretini misli misli arttırdı.

  Rasim Ozan Kütahyalı’nın katıldığı her televizyon programında karşısındakiler “Bir dinle ya!” diye çırpınıyor. Rasim Ozan dinlemiyor, susmuyor ve hep bağırıyor. Televizyonun sesini kısmak bile kar etmiyor. Ya fişi çekeceksiniz ya fişi çekeceksiniz. Kanal değiştirmek de çözüm değil. Her an başka bir kanalda karşınıza çıkabilir. Gezmediği kanal ve program yok Rasim Ozan’ın.

  Şu yazının yazıldığı dakikalarda televizyona iki oda uzaktayım. İçeriden Rasim Ozan’ın sesi geliyor ve nasıl bir gırtlaksa herkesi bastırıyor. Belki stüdyoyu diğerleri terk etmiştir diye düşündüm ama terk etmemişler. Pusmuşlar ve Rasim’in yüksek sesle söylediklerini dinlermiş gibi yapıyorlar. Solda oturan o kadar masum ki… Sırasını bekliyor ama konuşma sırasının ona gelmeyeceğini bilmiyor garibim.

  Futbol, siyaset, ekonomi falan… Boşuna harcama o güzel nefesini Rasim Ozan! Maaşallah iyi bağırıyorsun. Git İtalya’ya. Opera ile ilgilen. Gelme geri. Zaten bu kadar yerdiğin ülkede kalmak istemezsin herhalde. Kısacası git de kurtulalım senden!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Pınar Aylin
Pınar Aylin – Deliler Gibi

Kamyonetin arkasında şarkı söyleyen çıtı pıtı, güzel, sarışın bir kız. Pınar Aylin'den bahsediyorum. Onu kamyonetin arkasında şarkı söyleyen tatlı hatun...

Kapat