nuManaGa.com

Püf!

  Öyle bir zaman ki… Google logo değiştirmese kimse özel günleri hatırlamayacak. Birçok kişi milli bayramların tarihini, önemini, Atatürk’ün doğduğu yılı bilmiyor. En çok yaygara koparan da bu kafadaki insanlar. Vay efendim Google logosunu ne yapmış, niye yapmamış… Püf! Televizyonlar, gazeteler, sosyal, medya ve daha fazlası da bu konuya çanak tutmaktan geri kalmıyor. Garip olan yanı da bu!

  Google 10 Kasım’da logosunu değiştirmedi diye olay çıkarıyor bazı kesim. Koskoca Türkiye’nin tartıştığı konuya bakın! “Ulan dingil! Elin arama motoruna muhtaç kalmamıza içerlemiyorsun da logosunu değiştirmesine mi takıyorsun?” derler adama! Hem Ulu Önder Atatürk’ü sen nasıl andın? Anlat bakalım!

  Ülke olarak Google’ye farklı manalar yüklüyoruz. Google bir arama motorudur, internet sayfasıdır… Ötesi yok! Boş konularla aynı pilavı her sene sofraya koymaya ne gerek var? Google logosuna içerleyenler, Cumhuriyet Bayramı’nın iptal edilmesini bu kadar kafaya takmışlar mıdır acaba? Bence hayır!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,
  1. Hakan diyor ki:

    Çok doğru cümleler..Bu nasıl bir anlayıştır çözmek imkansız.Cumhuriyet bayramı,Atatürk’ü anma!bunlardan daha önemli ve hatırlanması gereken ne olabilir..İnsanlarımız yanlış yönlendiriliyor.Ben bu durumlarda olmamıza üzülüyorum bilmem kim ne düşünür!Yazı için teşekkürler

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Ben Sana Yanarken Şimdi Sen Nerede Üşüyorsun?
Ben Sana Yanarken…

  Ben Sana Yanarken Şimdi Sen Kim Bilir Nerede Üşüyorsun? adlı kitaptan bahsedeceğim sizlere. Çocukluk yıllarımda aldığım bir Ceyhun Yılmaz...

Kapat