nuManaGa.com

Pınar Aylin – Deliler Gibi

Kamyonetin arkasında şarkı söyleyen çıtı pıtı, güzel, sarışın bir kız. Pınar Aylin’den bahsediyorum. Onu kamyonetin arkasında şarkı söyleyen tatlı hatun olarak tanıdık, sevdik… Doksanlı yılların en gözde isimlerinden biri oldu Pınar Aylin. Özellikle 8 ile 20 yaş arası erkekler ona aşıktı denilebilir. İnkar etmeyin beyler! Doksanlı yılların havasını soluyan her erkek Pınar Aylin’e hayrandır. “Değilim!” diyene inanmam!

Pınar Aylin’in Deliler gibi adlı enfes şarkısını her dinleyişimde yine doksanlarda kayboluyorum. Eko Tv falan geliyor aklıma. “Hey gidi günler!” demekten alamıyorum kendimi.

Deliler Gibi adlı parçanın sözleri, müziği ve aranjesi gerçekten çok kaliteli. Günümüzde o kadar basit hale geldi ki şarkıların altyapısı oluşturmak… Her şey bilgisayarla hallediliyor. Doksanların güzel olmasının belki de en önemli nedeni; müziklerin bilgisayarlara mahkum olmamasıdır.

Karşınızda tüm şirinliği ile Pınar Aylin ve güzel parçası Deliler Gibi. İyi seyirler!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Google Yardım Forumları Hikaye
Adamlar Artist

  Google mirim ne incesin öyle... Her sayfanda farklı bir özellik bulunuyor yahu. "Ne diyor bu?" diyenlere Google sayfalarının artistlik...

Kapat