nuManaGa.com

Özledim Be Denizli!

  Daha çok olmadı ayrılalı senden. Başladı yürekte hasret şimdiden. Ne güzel seneler geçirdik kucağında Denizli. Uzak kalınca bir garip oldu içim. Dile kolay dört koca sene beraberdik seninle. Sanki bir gün gibi geçti onca yıl. Ne zaman bitiverdi hala anlayamıyorum ve şu an seninle beraber olanlara imreniyorum. Onlara tavsiyeler veriyorum sık sık. Kıymetini bilsinler, seni doya doya yaşasınlar istiyorum.

  Çok şükür keşke demiyorum. Çünkü seninle olmanın keyfini doyasıya çıkardım. Adım atmadığım yolun, girmediğim sokağın kalmadı. Karış karış gezdim dört bir yanını. Ve her yanını özlüyorum şimdi güzel şehir.

  İstiklal’i, Çamlık’ı, Kınıklı’yı, Sevindik’i, Çınar’ı; kampüs yollarını, Bursa Caddesi’ni, İncilipınar Parkı’nı, Yenişehir dolaylarını; kızını, tozunu, horozunu, Zafer Gazozu’nu; Kaleiçi’nde, Babadağ’da alışveriş yapmayı, Bayramyeri’nde oturup derin bir nefes çekmeyi; Pamukkale’yi, Güney Şelalesi’ni, Ornaz Vadisi’ni, İsrafil Deresi’ni; Şerife Bacı’da karnımı doyurmayı, Denizli Konağı’nda çayımı yudumlamayı; Atatürk Stadı’nda maç izlemeyi, Ziya Tıkıroğlu’nda coşmayı; Türkçevizyon’u, Halk Dansları Festivali’ni, bahar şenliklerini; Forum Çamlık’ı, Teras Park’ı, Sümer Park’ı; Seyir Kalesi’nden seni seyretmeyi… Özledim be Denizli!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Alexa Rank Eklentisi
Alexa Rank Eklentisi

  Alexa bağlantılarını site üzerinde göstermenin çok yararlı olduğunu söylüyor uzmanlar. Alexa eklentilerini sitenize koyduğunuzda yükselmeniz daha kolay oluyormuş. Pek...

Kapat