nuManaGa.com

Okuyorum Oynuyorum Eğitimi / Eskişehir

  “Çok yoruldum. Birkaç hafta eğitim vermeyeceğim.” diye kendi kendime söylenirken telefon çalıverdi. Arayan Buğra. “Eskişehir’de eğitim var, beraber gidelim mi?” dedi. Ne diyeceğimi bilemedim önce. Biraz konuştuktan sonra kabul ettim. Yorgun, bitkin ve gönülsüz bir şekilde düştüm Eskişehir yollarına. Güzel, modern, rahat bir şehir olan Eskişehir’e vardığımda biraz açılır gibi oldum ve ertesi gün eğitime başladığımızda yorgunluktan eser kalmadı.

  Eski yazıları okuyanlar Okuyorum Oynuyorum hakkında bilgiye sahipler ve eğitimlerde neler yaptığımızı biliyorlar. Yine aynı şeyleri yaptık. Okuma denemeleri, gazete çalışmaları yaptık, ısınma oyunları oynadık, etkinlikte neler ile karşılaşabiliceğimiz üzerine konuştuk, provalar, denemeler yaptık, bol bol poz verdik…

  Eskişehir’de mükemmel ve çok kalabalık bir grup ile iki gün geçirdik. Çok keyif aldığımı söylemeliyim. Arkadaşlarımızın performansı gerçekten harikaydı. İlk günün sonlarına doğru eleştirileri kişiselleştiren bazı arkadaşlarımızın vakit kaybettirmesini saymazsak hiçbir sıkıntı yaşanmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. O kadarcık da olsun. Ufak problemleri büyütmeden üstesinden gelmek önemliydi ve biz de bunu yaptık.

  Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Eskişehir Atatürk Eğitim Parkı çalışanlarının mükemmel performansına değinmezsem gerçekten ayıp etmiş olurum. Bizimle aynı saatlerde başka grupların da eğitim gerçekleştirdiğini ve hiçbir grubun sıkıntı yaşamadığını söylemeliyim. Bu durum Atatürk Eğitim Parkı’nın ne kadar iyi çalıştığını açıkça ortaya koyuyor. Ayrıca gösterdikleri alaka ve samimiyet için de kendilerine çok teşekkür ederim.

  Yorgun ve bitkin bir şekilde gittiğim Eskişehir’de çok güzel vakit geçirdim ve harika insanlar tanıma fırsatı buldum. Gelen teklifi reddetseydim ve Eskişehir’e gitmeseydim çok şey kaybetmiş olurdum. İyi ki Eskişehir’e gitmişim diyorum şimdi. Umarım harika insanların bulunduğu bu güzel şehre yolum yeniden düşer.

Eskişehir’deki eğitimden güzel kareler (slayt gösterisi):

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , ,
  1. Ümit diyor ki:

    Video falan olsaydı keşke :)

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
2018 Rusya'da 2022 Katar'da
2018’de Rusya’da, 2022’de Katar’da, Ne Zaman Türkiye’de?

  Büyük organizasyonlar denilince akla gelmeyen ülkedir benim güzel ülkem. Ülkemde bir Dünya Kupası, Avrupa Şampiyonası veya olimpiyat göremeden göçüp...

Kapat