nuManaGa.com

nuManaGa.com 1 Yaşında

  Bugün tarihi bir gün. nuManaGa.com yayın hayatına başlayalı tam bir yıl oldu. 18 Aralık 2009 tarihinde kurulan nuManaGa.com kısa sürede aranan, sevilen, takip edilen bir internet sitesi olmayı başardı. Birbirinden kaliteli yazılar ile sık sık güncellenen sitemizi takip eden herkese teşekkürler. Geride kalan bir yılda neler yazdığımıza, en çok hangi konunun görüntülendiğine, aldığımız eleştirilere yer vermek istiyorum bu yazımda.

  Öncelikle sayfamızı takip edenlerin eleştirileriyle başlayalım. Sosyal ağlarda oldukça aktif olan sitemiz, taraflı tarafsız herkesin beğenisi kazanmış durumda. Hiçbir olumsuz eleştiri almamamız bunu açıkça gösteriyor.

  Gelelim neler yazdığımız hususuna. On kategoride toplam 208 yazı yayınlandı. Ziyaretçilerimiz 225 yorum bıraktı sitemize. Yazı sayısının az olduğunu düşünenler olabililir. Bence öyle değil. Her konuya yer verip siteyi çöplüğe çevirmek değil niyetim. Kalıcı, önemli, bir günlük olmayan konuları seçmeye özen gösteriyorum. Ayrıca hit, pagerank gibi bir derdim yok. O nedenle günde bir yazı yazmak yeterli geliyor bana.

  Sitemizde bir yıl boyunca en çok “Eğitimde Bulmaca” adlı yazı tıklandı. nuManaGa.com‘da yer verdiğim eğitim konuları gerçekten büyük ilgi görüyor. Sayfamızdaki içeriği ödev olarak sunanlar olduğunu biliyorum. :) En çok yorum alan yazı ise bir dönem nuManaGa.com‘da konuk yazar olan Berkay’ın yazdığı Erasmus’a Başlangıç – 1 adlı yazı. Epey ilgi görüyor Berkay kardeşimin anıları ve verdiği bilgiler.

En çok görüntülenen yazılar:                                  En çok yorum yapılan yazılar:

1- Eğitimde Bulmaca                                            1- Erasmus’a Başlangıç – 1

2- Eğitimde Akvaryum Tekniği                              2- Üniversiteli Olmak

3- Philips 66 Öğretim Tekniği                               3- Bafra Nokulu

4- Bafra Nokulu                                                   4- Ezel Dizisi ve Müzikleri

5- Yeteneksiziz Türkiye                                        5- Kuymak Yemek Gerek

 Yazmadan duramadığım için açtığım nuManaGa.com‘un değer verdiğim hocalarım tarafından beğenilmesi ve takip edilmesi de beni ayrıca mutlu ediyor. Güzel yorumlarıyla beni mutlu eden ve destekleyen hocalarıma saygılarımı, teşekkürlerimi sunuyorum.

  İşte bir yılın özeti… Binlerce yazı ile dolu olmamasına rağmen Türkiye’de ilk 20.000, dünyada ise 1.300.000 site arasına girmeyi başaran nuManaGa.com‘u takip eden, ziyaret eden, desteğini esirgemeyen herkese kucak dolusu sevgiler ve sonsuz teşekkürler.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , ,
  1. nuManaGa diyor ki:

    Teşekkürler…

  2. Nihan Özdemir diyor ki:

    Daha nice yıllara bu sayfada, güzel yazılarınla…

  3. metin diyor ki:

    iyi ki doğdun nuManaGa.com :) çok tıklanan ve yorumlanan yazıların olduğu bir yıl geçirmek dileğiyle 😀

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Ufo Gören Masum Köylü
Elveda Masum Köylü

  Türk sinemasının en çok izlenen filmlerinden biri olan Gora sayesinde tanıdık onu. Filmlerde, dizilerde boy gösteren biri değildi Arif Özdemir...

Kapat