nuManaGa.com

Markafoni

  İnternetten alışveriş edenlerin sayısı günden güne artıyor. Birçok girişimci sektör haline gelen “internetten alışveriş” alanında büyük yatırımlar yapıyor. Alışveriş imkanı sunan binlerce sayfa olması, bu alanın ne kadar önemli olduğunu açıkça gösteriyor. Mağaza mağaza gezip uygun ürün aramaya gerek yok. Bir tıkla her şeyi halletmek mümkün. Sadece çeşit değil hesaplı olması da önemli değil mi? Hesaplı ürünler için ben Markafoni adlı internet sitesini öneririm. Saatler, gözlükler, ayakkabılar, montlar, gömlekler, elbiseler, dekorasyon malzemeleri… Hepsi çok uygun fiyatlarla, bir tık uzağınızda.

  Bir dostumdan gelen davet üzerine üye olduğum ve çok memnun kaldığım markofoni.com adlı alışveriş sitesi, kullanıcılarına en kaliteli markaları hesaplı fiyatlarla sunma gayretinde. “Özel alışveriş” sloganı ile üyelerine çok farklı ürünlere kolaylıkla ulaşma imkanı yaratıyor bu site.

  Sitedeki ürünler her gün değişiyor. Haftanın yedi günü farklı farklı ürünler satışa sunuluyor. Öyle birkaç marka da değil. Her gün neredeyse 15 farklı markanın indirimli ürünlerini bulmak mümkün bu sitede. İndirimler komik rakamlardan ibaret değil. %50 ile %90 arası indirim uygulanıyor birçok üründe.

  Sadece alışveriş değil, bulunduğunuz şehre uygun imkanlar da sağlıyor markafoni.com. Masaj salonları, oteller, fotoğrafçılar… Şehrinizde bulunan birçok mekandan, -Markafoni üyesiyseniz- uygun fiyatlara faydalanabilirsiniz.

  Siteye üye olmak öyle kolay değil! İçeriden bir üyenin sizi davet etmesi gerekiyor. Üye formu ile yapacağınız başvuruların kabul edileceğinin kesinliği yok. Site yönetimi katılmak için sunduğunuz nedeni beğenirse sizi üyeliğe kabul ediyor. Kısacası en kesin yol içeriden davet almak.

  Aslında böyle bir yazı için ücret talep etmem gerek. Alenen reklam yaptım. Olsun… Hesaplı fiyatlardan daha çok kişinin faydalanmasını sağlayalım, halkımızın kanayan alışveriş yaralarına derman olalım… Bunlar bizi mutlu etmeye yeter. :)

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,
  1. paşa diyor ki:

    Seviyoruz Markafoniyi

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Bedri Rahmi ve Şiir
Bedri Rahmi ve Şiir

  Bedri Rahmi daha ortaokul yıllarında şiir ile ilgilenmeye başlamıştır. Lise yıllarında yazdığı birçok şiir beğeni toplamıştır. Şiirlerine, 1933'ten sonra Yeditepe, Ses, Güney, İnsan,...

Kapat