nuManaGa.com

Manga’nın Yeni İnternet Sitesi

   Eurovision’a katılacak şarkılar hakkında araştırma yaparken Manga’nın web sayfasına bir bakayım dedim. Girince çok şaşırdım. Benim siteden çok da farklı bir şey yok Manga’nın sayfasında. :) Yani şekil olarak…  Manga’nın web sayfası da WordPress hamuru ile yoğurulmuş, açılmış, kızartılmış ve bizlere sunulmuş. Sade ve çok resimle süslenmemiş olmasını takdir ettim. Sanatçıların resmi sitelerinde genellikle böyle sadelik göremiyoruz. Manga’yı bu nedenle tebrik ediyorum. En kısa zamanda bir albümlerini indireceğim internetten.:)

  Sayfanın eski tasarımının nasıl olduğunu bilmiyorum ama bu tema ve tasarımı beğendim. Yukarıda söylediğim gibi WordPress kullanılarak hazırlanmış manga.web.tr adresi. Neden bu kadar taktın bu duruma derseniz eğer daha önce WordPress ile hazırlanan bir sanatçı sayfası görmemiş olmamı neden olarak gösterebilirim. Yani aslında bir tane görmüştüm ama bu kadar ünlü bir isim değildi. Yakuter’in Deniz Toprak için hazırladığı sayfa da WordPress tabanlı idi.

  Neden WordPress kullanıldığı hususunda araştırma yaparken birkaç blog sitesinde Manga’nın sosyal paylaşım sitelerinde daha aktif  olmak için WordPress’i kullandığını okudum. İlginç geldi açıkçası. Sosyal paylaşım sitelerinde aktif olmak için böyle bir şeye gerek var mı? WordPress kullanan siteler sosyal ağlarda daha mı aktif? Bence sosyal ağlar bahane. Evde kendileri rahat rahat güncellemek için WordPress kullanmak istemişlerdir. :)

  Neyse sonuç olarak sade tasarımı beğendim. İçerik olarak ise eksik gibi. Belki zamanla daha zengin içerik sunarlar.( Resim hariç. ) www.manga.web.tr adresini ziyaret ederek deminden beri üstüne atıp tuttuğum internet sitesini görebilirsiniz.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , ,
  1. hilal diyor ki:

    size bayılıyorum özelliklede ferman ve yağmura

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
kuş cenneti
Kızılırmak Kuş Cenneti / Bafra

  Kızılırmak Kuş Cenneti Samsun/Bafra sınırları içerisindedir. Bafra şehir merkezine 15 km uzaklıkta olup gerçekten görülesi ve gezilesi bir yerdir....

Kapat