nuManaGa.com

Makam Aracı

  Vekillerimizin makam araçları mükemmel. Hepsi son model, gıcır gıcır, zırhlı, bilmem kaç beygir, renkli camlı… Bu mükemmel araçlara sadece vekillerimiz binmiyor. “Nasıl yani?” demeyin. Haberleri izlerseniz makam araçları ile terörist taşıyan vekiller olduğunu görürsünüz. Bizim paralarımızla alınan makam araçları neler için kullanılıyor? Dokunulmazlık zırhı da giyilince her şey daha kolay oluyor. Vay halimize vay!

  BDP’li Sebahat Tuncel’in makam arabasından aranan bir PKK üyesi iniyor. Yer havaalanı. Polisler teröristi götürüyor. Tabi Sebahat Tuncel dokunulmazlık sahibi olduğu için herhangi bir şey yapılamıyor. Daha sonra gazeteciler bu durumu Sebahat Tuncel’e soruyorlar. Sebahat Tuncel “Kandil’e uçak sefer mi var?” diyerek işin içinden çıkıyor. Aşağıdaki videolarda bahsettiğim olay ile ilgili haberler mevcut.

  Suriye’nin, Libya’nın derdi ile uğraşacağımıza iç meselelerimizle eğilsek ne güzel olur. Bahsettiğimiz konuya dönecek olursak; teröristi taşıyan makam aracının sahibi ile ilgili herhangi bir işlem yapılmadı. Dokunulmazlık zırhı her şeyi engelliyor. Demek ki dokunulmazlık zırhı “daha rahat çalışmak” için kullanılmıyormuş. TBMM bu konu üzerine hiç eğilmedi. Keşke gereken yapılsa…

  Vatandaşlarımızın parasıyla alınan trilyonluk makam araçlarında teröristler saklanacaksa ve işlem yapılmayacaksa söylenecek çok söz kalmamış demektir. Bu güzel halka ağır gelen eylemlere son verilsin ve dokunulmazlık zırhı adli işlemler yapılmasını engellemesin! Yeter!

Video 1:

 

video 2:

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kısa Film Sanattır
Kısa Film Sanattır

  Kısa filmler ne yazık ki pek önemsenmiyor. Kısa filmlere genellikle fragman muamelesi yapılıyor. Kısa film izleyen bazı bireyler "Bu...

Kapat