nuManaGa.com

Limit Yok

  Hangimiz düşünmedik bir hap ile kahraman olmayı? Hangimiz istemedik hap yutup çok çekici, sevimli, güçlü, başarılı bir yaşam sürmeyi? Çoğu kişi bu tarz hayaller kurmuştur, kuruyordur. Peki böyle bir hap olsa ne olurdu? İşte onu anlatıyor bu müthiş film. Limit Yok filmi, insan beyninin tüm kapasitesini ortaya çıkaran bir hapın nasıl hayatın akışını değiştirdiğini müthiş oyuncu kadrosuyla bizlere sunuyor.

  Filmde Robert De Niro, Bradley Cooper, Abbie Cornish, Anna Friel gibi çok önemli isimle rol almakta. Meksika ve Amerika ortak yapımı olan filmin yönetmenlik koltuğunda Neil Burger oturuyor.

  Eddie perişan bir halde hayatına devam eden bir yazardır. Yazdıkları yayımlanmaz, okunmaz. Ancak günün birinde aklının neredeyse tamamını kullanmasını sağlayacak bir hapla tanışır. Kahramanımızın hayatı bu ilaçla birlikte değişir. Eddie bir süre sonra çekiciliğe ve paraya sahip olur…

  105 dakikalık bu enfes filmde gizemin, maceranın ve heyecanın dozu oldukça yüksek. Bir dakika olsun düşmeyen tansiyon ekrana kilitliyor izleyenleri. Bilimkurgu türündeki bu enfes filmin konusu her insanı kendisine bağlıyor. İzleyince bana hak vereceğinize eminim. Hepinize iyi seyirler.

Limit Yok filminin fragmanı:

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yandex'in Şansı Ne Kadar?
Yandex’in Şansı Ne Kadar?

  Yeni bir arama motoru Türkiye pazarında şansını deniyor: Yandex. Sadece internette değil, televizyon kanallarında yaptığı reklamlarla da dikkat çeken Yandex,...

Kapat