nuManaGa.com

Konyaaltı Kitap Fuarı / Antalya

Müzikle, sinemayla, tiyatroyla, kitapla iç içe bir şehir: Antalya. Burada sadece kum ve güneş yok. Akdeniz’in kıyılara yüzünü sürdüğü en güzel şehir olan Antalya’da etkinlikler bitmiyor. Onlardan biri Konyaaltı Belediyesi’nin düzenlediği kitap fuarı. Renk renk, desen desen kitapların süslediği fuar alanını görmek, gezmek; kitaplara dokunmak ve kitap kokusunu nefes nefes ciğerlere doldurmak gerçekten çok keyifli.

Her yıl 5-14 Ekim tarihlerinde düzenlenen Uluslararası Konyaaltı Kitap Fuarı, yüzlerce yayınevi ile okurları buluşturuyor. Okurlar uygun fiyatlara kitap sahibi olmakla kalmıyor; yazarlarla tanışma fırsatına da erişiyorlar. Her yıl birbirinden önemli yazarlar imza günü ve söyleşi için Konyaaltı’na geliyor.

Fuar alanına ulaşmak oldukça kolay. Konyaaltı Belediyesi’nin hemen yanında kurulan fuar alanına otobüsler vasıtasıyla kısa sürede ulaşmak mümkün. Fuar hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayarak Uluslararası Konyaaltı Kitap Fuarı’nın internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Söyleşiler, imza günleri, kitaplar… Uluslararası Konyaaltı Kitap Fuarı, her yıl ekim ayında Antalya’da.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Şimdi Sevişme Vakti
Şimdi Sevişme Vakti ve Diğer Şiirleri

  Derler ki her öykücü şiir erbabıdır; hatta bazı kimseler öykücüleri şair olarak addeder. Öyle midir? Bilemem; fakat öykünün şiirsel...

Kapat